Kayıp kripto milyoneri ölü bulundu! • Coinkolik
Yükleniyor...

Kayıp kripto milyoneri ölü bulundu!

25'ten fazla trader'ın çalıştığı ofisi yöneten kripto milyoneri Fernando Pérez Algaba'nın profesyonelce bir ekip tarafından öldürdüldiğü iddia ediliyor.

PFA

25’ten fazla trader’ın çalıştığı ofisi yöneten kripto milyoneri Fernando Pérez Algaba’nın profesyonelce bir ekip tarafından öldürdüldiğü iddia ediliyor.

Arjantin merkezli kayıp kripto para milyoneri ve Instagram fenomeni Fernando Pérez Algaba’nın 18 Temmuz’da kiralık bir dairenin anahtarlarını teslim etmeyip, telefonlara cevap vermediğinde kaybolduğu bildirildi. Algaba, yaklaşık bir hafta sonra Arjantin başkentinin bir eyaleti olan Ingeniero Budge kasabasında bir grup çocuk tarafından ölü bulundu.

811163e0 4678 4de6 9ddc e4fe8ebb2954

Borçtan kaynaklı iddialar öne atıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Müfettişler, bu olayın profesyonel bir ekibin işi olabileceğini öne sürdü. Ayrıca, Algaba’nın öldürülmesinin ardındaki nedenin muhtemelen borçla ilgili olduğuna belirttiler. Sosyal medya fenomenliği ve işlettiği trade şirketiyle tanınan Algaba’nın bu gizemli ölümü, büyük bir ses getirdi.

Sosyal medya hesaplarında genellikle lüks içerikler paylaşan Algaba’ya ait borç iddiaları şaşırttı. Parmak izleri ve dövmelerin analizi, cesedin kayıp milyonerin kimliğini belirledi. Yapılan otopsiler sonucu, Algaba’ya ait cesedin parçalanmadan önce üç kez vurulduğunu gösteriyor.

Arjantin’de birçok bankaya borcu olduğu iddia edilen kripto milyoneri ve fenomeninin henüz kim ve hangi sebepten dolayı öldürüldüğü bilinmiyor. Kripto endüstrisine damga vuran bu gizemli olay, çoğu kripto topluluğu tarafından merakla takip ediliyor.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x