Yükleniyor...

Khabib, NFT Koleksiyonu için GMT ile İş Birliğinde

Dünyaca ünlü MMA sporcusu Khabib Nurmagomedov, GMT ile iş birliği içerisinde NFT koleksiyonu çıkardı.

khabib gorseli

Dünyaca ünlü MMA sporcusu Khabib Nurmagomedov, GMT ile iş birliği içerisinde NFT koleksiyonu çıkardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paraların yaygın bir hale gelmesi, beraberinde birçok sektörün ortaya çıkmasını sağladı. Dijital varlık tanımıyla ortaya çıkan sektörler arasındaki NFT, dijital sanat olarak gündemde yer edindi. NFT’ler, her ne kadar hacim düşüşlerine maruz kalsa da halen daha küresel çapta tercih ediliyor.

MMA sporcusu Khabib Nurmagomedov da NFT furyasına katılan isimler arasında yer alıyor. Khabib, GMT ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında, “NFT Collection by GMT” adlı NFT koleksiyonunu duyurdu.

MMA Efsanesi Khabib, NFT Furyasına Katıldı

Bitcoin madencilik sektörüne yoğunlaşan GMT, MMA sporcusu Khabib Nurmagomedov ile iş birliğini devam ettiriyor.

Bu iş birliği kapsamında ortaya çıkan NFT koleksiyonu, sahiplerine Khabib’in yılda birkaç kez düzenlediği özel etkinliklere ve özel kulübüne katılma imkanı sunan bir dizi madencilik teçhizatı olarak ortaya çıkıyor. Tüm NFT’ler sembolik bir 29 TH’s ile destekleniyor. Bu oran, Khabib’in MMA yolculuğunda kazandığı zafer sayısıyla orantılı belirlendi.

Khabib ayrıca, Ekim 2021 tarihinde GMT’nin elçisi olmuştu. O zamandan beri şirket ile gelişmeleri birlikte takip ettiler. Konuyla ilgili açıklama yapan Khabib, “Profesyonellerle, bu alanda çok fazla deneyime ve geçmişe sahip insanlarla uğraşmayı seviyorum. Projenin temel taşını ve özünü seviyorum – kolay madencilik, sıradan insanların madenciliğin teknik girintilerine girmeden kazanma fırsatı.” dedi.

Koleksiyon, sahiplerinin Bitcoin’i günlük olarak iki şekilde zahmetsizce almalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar bir NFT ürünü düzenleyebilecek ve günlük ödüller alabilecekler. Ayrıca, madencilik havuzunun içerisinde bir “tıklama” oyunu da oynayabilecekler. Bu durum, bir topluluk oluşturmadan, arkadaş ortamı yaratmaya kadar çeşitli sosyal aktiviteleri de beraberinde getiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x