Yükleniyor...

Kishu Inu (KISHU) Coin Nedir?

Kishu Inu (KISHU) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen kripto para birimidir.

kishu

Kishu Inu (KISHU) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen kripto para birimidir. Kishu, Japon bir köpek ırkıdır. Kishu bölgesinin adını almıştır.

Kishu coin, Dogecoin (DOGE)’den ilham alınarak ortaya atılmış bir projedir. Dogecoin’e rakip kripto para birimleri arasında görülmektedir. Kishu coin, 2021’de Ethereum tabanlı bir token olarak piyasaya çıkmıştır. İşlem bazında kullanıcılarına ödül olarak verilen bir kripto paradır. Kendi merkeziyetsiz borsası olan Kishu Swap’ta işlem gören bir kripto paradır.

Kishu, kendi ekosistemi içinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. İşlevsel özellikleri ile kullanıcısına işlem platformu üzerinde fayda sağladığı gibi piyasalarda da kullanılabilmektedir.

Kishu Inu (KISHU) projesinin özellikleri şu şekildedir:

 • Merkezi olmayan, tamamen topluluk odaklı bir projedir. 
 • CertiK, KISHU akıllı sözleşmesinin güvenlik denetimlerinden sorumludur. 
 • Ethereum blok zincirinde çalışan bir token’dır. 
 • Kishu Swap ile güvenli DEX platformları tarafından desteklenerek özelleştirilebilir işlevsellik ile takas hizmeti sağlar. 
 • Kishu Crate ile kullanıcıların özel ödüller ve benzersiz dijital ögeler karşılığında KISHU tokenlarını stake edebilecekleri NFT pazarı imkanı sunulur. 
kishu coin

Kishu Inu Nasıl Çalışır?

Kishu Inu (KISHU), her şeyin merkezinde merkeziyetsiz bir model üzerinde çalışmaktadır. Bu kripto para ağdaki işlemleri yönetiyor, bütün işlemlerde geçerli para birimi olarak kullanılıyor. KISHU Swap hizmeti kapsamında kullanıcılar platform dahilinde kripto para alışverişi yapabiliyor. Proje, sahiplerine özel ödüller, NFT’ler, ticari ürünler, takas ve diğer birçok avantaj sunmaktadır. Sahiplerine güven, şeffaflık ve uzun soluklu bir deneyim sunmaktadır. Kishu Onu zaman içerisinde kaybolacak memecoin olmadığını iddia ediyor.

Kishu Coin Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Her projenin bir takım avantaj ve dezavantajları olduğu gibi, Kishu coinin de bazı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Avantajlarını inceleyecek olursak:

 • Geleneksel bankacılık hizmetlerine göre çok daha düşük işlem ücretleriyle cüzdanlar arası transfere imkan verir. 
 • Uluslararasında transfer gerçekleştirilebilir. 
 • Ticaret yapmadan kâr sağlayan KISHU’yu stake ederek kazanç elde edilebilir. 
 • Borç sonrasında faiz alarak ağdaki diğer kullanıcılara kredi sağlayabilirler. 
 • Ticaret, takas ve transfer gibi ağdaki tüm işlemlerinde hızlı bir şekilde yapılması sağlanır. 

Dezavantajları ise:

 • Topluluk odaklı ve tamamen merkeziyetsiz oluşuyla olası bir soruna karşı tehlikeli olabilir. 
 • Saldırılara karşı güçlü korumaya sahip değildir. 
 • Piyasalardaki fiyatı oldukça düşüktür.  

Son olarak projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Kishu Inu’nün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, MEXC, CoinTiger, Gate.io’dur. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner