Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Piyasadaki Hareketliliğin Ardından, Kripto Para Borsaları En Çok İndirilen Uygulamalar Arasına Girdi

Piyasadaki Hareketliliğin Ardından, Kripto Para Borsaları En Çok İndirilen Uygulamalar Arasına Girdi

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine olan ilgi arttıkça daha fazla insan yatırım yapmaya yöneliyor. Bu da kripto para borsalarının rağbet görmesini sağlıyor. Buna en iyi örnek de Bloqport tarafından sunulan bir haberde görülüyor. 

Bloqport’un sunduğu veriye göre Coinbase, Apple’ın ABD uygulama mağazasında en iyi 5 ücretsiz uygulama arasına girdi. Bir diğer dünyaca ünlü borsa Binance ise Apple’ın İngiltere uygulama mağazasında en iyi 5 ücretsiz uygulamaya girdi. Bloqport bu durumu “Perakende para pazara giriyor” ifadeleriyle yorumladı.

Türkiye’de Durum Ne?

Türkiye’de ise Apple’ın uygulama mağazasında en popüler ücretsiz uygulamalarda 10. sırada Paribu yer alıyor. Paribu’yu 16. sıradaki Binance izliyor. Apple’ın uygulama mağazasında finans kategorisinde ise 1. sırada Paribu yer alırken, 2. sırada Binance, 6. sırada ise BtcTurk Pro bulunuyor.

photo 2021 01 29 15.29.36

Google Play’in ücretsiz uygulamalar listesindeki üst sıralarda ise herhangi bir kripto para uygulaması yer almıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar