Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Kripto Paralar Multi Trilyon Dolarlık Varlık Sınıfına Dönüşecek!

Kripto Paralar Multi Trilyon Dolarlık Varlık Sınıfına Dönüşecek!

ABONE OL:google-news

Kripto para serbest yatırım fonunun kurucusu Travis Kling’e göre, kripto paralar multi trilyon dolarlık bir varlık sınıfına dönüşecek. 1 Ekim’de faaliyete geçecek olan yeni kripto para serbest yatırım fonunun kurucusu Kling’ göre, kripto paralar günlük hayatımızın önemli bir parçası olacak.

Bloomberg’e açıklama yapan Kling’e göre, kripto paralar için henüz çok erken ve bu teknolojinin gelişimi ve büyümesi zamanla görülecek.

Kling, kripto para piyasasının multi trilyon dolarlık bir piyasa haline geleceğini iddia ediyor. Şu anda kripto paraların toplam değeri 226 milyar dolar ve Kling’in ortaya koyduğu vizyonun gerçekleşmesinin önünde oldukça fazla zaman var.

ABD merkezli serbest yatırım fonu Point72’de 200 milyon dolarlık bir portföyü yöneten Kling, geçtiğimiz yıl Aralık ayında İkigai adlı kendi kripto para serbest yatırım fonunu kurmak için işinden istifa etti. Kling, yaptığı yorumlardan da anlaşılacağı üzere bu sene kripto para piyasasındaki büyük satışlara karşın kripto para piyasasına güvenmeyi sürdürüyor.

Kling’in serbest yatırım fonu 1 Ekim’de faaliyete geçecek ve Los Angeles merkezli olacak. İlk etapta 13 kişilik bir ekiple çalışacak ve fonunun 2019’un ortalarına kadar yaklaşık 100 milyon dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. 1 Kasım’a kadar yatırımcılardan 15 milyon dolar ek sermaye almayı planlıyor.

Bloomberg’e göre Kling, 33 milyon dolar değerinde olacağını umduğu bir Blockchain odaklı girişim sermayesi fonu başlatmayı planlıyor. Kripto para fiyatlarındaki keskin düşüşlere karşın her geçen gün yeni kripto para fonları faaliyete giriyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar