Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Kripto Paraların Piyasa Değeri 2 Trilyona Ulaşabilir!

Kripto Paraların Piyasa Değeri 2 Trilyona Ulaşabilir!

ABONE OL:google-news

EToro borsası tarafından görevlendirilen danışmanlık firması Aite Group’un bir raporu, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin “katılımın daha fazla kolaylaştırılması” ve kurumsal benimsemenin önündeki engellerin kaldırılmasıyla 2 trilyon dolara ulaşabileceğini ortaya koydu.

25 kurumsal piyasa katılımcısıyla yapılan görüşmelere dayanan rapor, pazara daha fazla kurumsal oyuncu girerse tüm kripto para birimlerinin piyasa değerinin 2 trilyon dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Daha az düzenleyici belirsizlik, daha gelişmiş bir pazar altyapısı ve daha az güvenlik riski olsaydı görüşme yapılan kişiler kripto para dünyasına girecekti.

eToro’nun iş geliştirme başkanı Tomer Niv, geçen yıl “bankalar ve geleneksel varlık yöneticileri gibi kurumsal yatırımcıların ya kripto paraya yatırım yapmaya başladığını ya da bunu ciddi şekilde düşündüğünü” ve hatta bazılarının enflasyona karşı koruma olarak varlık sınıfını lanse ettiğini söyledi. Niv şunları. ekledi:

“Sadece oyun alanını genişleterek ve katılımı kolaylaştırarak kripto paralar 2 trilyon dolar ve üstü bir piyasa değerine ulaşacak ve bunu koruyacaktır.”

Rapor, kurumsal yatırımcıları alana yönlendirmeye yardımcı olabilecek “standartlaştırılmış küresel düzenleyici rejim” ve daha güvenilir bir piyasa altyapısı dahil olmak üzere birkaç temel faktöre işaret etti. Özel anahtarların ve soğuk depolamanın kullanımıyla ilgili teknik karmaşıklık ve güvenlik endişelerinden de bahsedildi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar