Yükleniyor...

Kripto Paraların Piyasa Değeri 2 Trilyona Ulaşabilir!

EToro borsası tarafından görevlendirilen danışmanlık firması Aite Group’un bir raporu, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin “katılımın daha fazla kolaylaştırılması” ve kurumsal benimsemenin önündeki engellerin kaldırılmasıyla 2 trilyon dolara ulaşabileceğini ortaya koydu

kripto para piyasa degeri 2 trilyon

EToro borsası tarafından görevlendirilen danışmanlık firması Aite Group’un bir raporu, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin “katılımın daha fazla kolaylaştırılması” ve kurumsal benimsemenin önündeki engellerin kaldırılmasıyla 2 trilyon dolara ulaşabileceğini ortaya koydu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

25 kurumsal piyasa katılımcısıyla yapılan görüşmelere dayanan rapor, pazara daha fazla kurumsal oyuncu girerse tüm kripto para birimlerinin piyasa değerinin 2 trilyon dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Daha az düzenleyici belirsizlik, daha gelişmiş bir pazar altyapısı ve daha az güvenlik riski olsaydı görüşme yapılan kişiler kripto para dünyasına girecekti.

eToro’nun iş geliştirme başkanı Tomer Niv, geçen yıl “bankalar ve geleneksel varlık yöneticileri gibi kurumsal yatırımcıların ya kripto paraya yatırım yapmaya başladığını ya da bunu ciddi şekilde düşündüğünü” ve hatta bazılarının enflasyona karşı koruma olarak varlık sınıfını lanse ettiğini söyledi. Niv şunları. ekledi:

“Sadece oyun alanını genişleterek ve katılımı kolaylaştırarak kripto paralar 2 trilyon dolar ve üstü bir piyasa değerine ulaşacak ve bunu koruyacaktır.”

Rapor, kurumsal yatırımcıları alana yönlendirmeye yardımcı olabilecek “standartlaştırılmış küresel düzenleyici rejim” ve daha güvenilir bir piyasa altyapısı dahil olmak üzere birkaç temel faktöre işaret etti. Özel anahtarların ve soğuk depolamanın kullanımıyla ilgili teknik karmaşıklık ve güvenlik endişelerinden de bahsedildi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x