Yükleniyor...

Launchpad XYZ, NFT Pazarının Geleceğine Odaklandı

Web3, yapay zeka, blok zinciri ve NFT gibi yeni teknolojiler, internetin geleceği hakkında meraklı olan yatırımcıların sıkça konuştuğu konular arasında yer alıyor.

Launchpad XYZ NFT

Web3, yapay zeka, blok zinciri ve NFT gibi yeni teknolojiler, internetin geleceği hakkında meraklı olan yatırımcıların sıkça konuştuğu konular arasında yer alıyor. Bu yeni teknolojilere uyumlu olan projelere yönelik yatırımlar kripto sektöründe artmış durumda. Bu noktada, Launchpad XYZ satın al devreye giriyor.

Launchpad XYZ, 2023 2. çeyrekte ön satışa başlamış yeni bir platform. Web3 alanındaki ürünlere, token’lara ve hatta ICO’lara erişim sağlayan çok yönlü bir platform olarak öne çıkıyor. Geleceğe yatırım yapma hedefiyle hareket eden yatırımcılar için önemli bir fırsat sunan Launchpad XYZ, kripto ve NFT sektörüyle ilgili analizler ve akıllı verilerle kullanıcıların daha bilinçli yatırımlar yapmasına yardımcı oluyor.

Launchpad XYZ’nin Önemli Özellikleri 

Launchpad XYZ, diğer kripto platformlarından farklı olarak merkeziyetsiz bir yaklaşıma sahip. Bu platform, sahip olduğunuz token’ları ve NFT’leri kendi bünyesinde saklamıyor, merkeziyetsizlik ilkesine sadık kalarak kullanıcıların kontrolünü ellerinde tutmalarını sağlıyor. Bu da demektir ki sizin token’larınız ve NFT’leriniz tamamen sizin kontrolünüz altında kalıyor. Launchpad XYZ, güvenli ve bağımsız bir deneyim sunarak kullanıcıların varlıklarını güvende tutuyor.

Launchpad XYZ de Web3 ortamına sıkı sıkıya bağlı ve hem yeni başlayanlar hem de  deneyimli yatırımcılar için daha kullanıcı merkezli ve şeffaf bir deneyim yaratmayı amaçlıyor.

Projenin tanıtım belgesine göre Launchpad XYZ platformu, Ethereum ağı üzerine inşa edilecek ve dijital varlık meraklıları için “hepsi bir arada” bir ekosistem oluşturmak için bir dizi değerli hizmet içerecek.

Bu hizmetler, türünün ilk örneği olacak NFT merkeziyetsiz borsası (DEX), bir oyna-kazan (P2E) oyun merkezi, bir Metaverse deneyim kitaplığı ve bir kripto ön satış pazarını içeriyor.

Launchpad XYZ kullanıcıları için heyecan verici bir haber de, platformun çeşitli pazarlarında listelenen varlıklar için “Launchpad Quotient” adında benzersiz bir özellik sunması. Bu özellik, 400’den fazla veri noktasından elde edilen bir hesaplama ile varlığın gelecekteki potansiyelini anında vurgulamak için kullanılacak. Launchpad Quotient sayesinde kullanıcılar hızlı bir şekilde umut vadeden varlıkları değerlendirebilir, böylece bilinçli yatırım kararları alabilirler. 

Launchpad XYZ Satın Almak İçin:

Launchpad XYZ platformunun yerel token’ı olan LPX’in ön satışı hala devam ediyor ve şu anda 0.0565 dolardan listeleniyor. Launchpad XYZ satın almak isteyen yatırımcılar ön satış sayfasından ETH, USDT veya kredi kartı ile cüzdan bağlama işleminden sonra ‘Launchpad XYZ Satın Al’a tıklayıp LPX token alabiliyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner