Yükleniyor...

Manta Network (MANTA) yükseliş için güç topladı: Kırılım yakın!

Son günlerin popüler kripto projesi Manta Network (MANTA), kritik bir noktadan dönerek ATH seviyesini test etmeye yaklaştı.

manta yükselişte

Son günlerin popüler kripto projesi Manta Network (MANTA), kritik bir noktadan dönerek ATH seviyesini test etmeye yaklaştı.

Kripto para piyasası haftanın son işlem gününde toparlanma sinyali verdi. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 40 bin doların üzerinde kalıcılık sağladı. BTC’nin 40 bin doları geri alması, altcoin’lerde ilginin artmasına katkı sağladı.

Birçok altcoin henüz hareketini gerçekleştiremezken, bazı kripto para birimlerinde dikkat çeken yükselişler görüldü. Kripto piyasasının yeni oyuncusu MANTA, volatilite sonrası toparlanarak ATH seviyesine yaklaştı.

Manta Network (MANTA) günün parlayan isimleri arasında

Manta Network (MANTA), son 6 saatte yüzde 10’luk yükseliş ile günün parlayan isimleri arasına dahil oldu. MANTA’nın yükselişi, ağ aktivitesinin normale dönmesiyle gerçekleşti.

Airdrop sürecinde yaşanan aksaklıklar nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen MANTA, ekosistem gelişimini hızlandırarak tekrar ilgi odağı haline geldi. Manta Network, son bir haftada birçok kripto projesiyle iş birliğine gitti ve ekosistemine dahil etti. Proje ekibinin yoğun çabası, MANTA fiyatına yansıdı.

18 Ocak tarihinde Binance’te listelendikten sonra 2,06 dolara kadar düşen MANTA, 8 gün kadar kısa bir sürede 3 doların üzerine çıktı. Ekosistemini de genişlene MANTA için yatırımcıların beklentisi yükseldi.

Manta Network (MANTA)

MANTA grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir destek noktası olan 2,935 doların üzerinde işlem gördüğü görülüyor. MANTA, bu destek bölgesinin üzerinde kaldığı sürece 3,33 dolar direncini test edebilir. Popüler kripto para birimi 3,33 doları aşması halinde ATH (tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi) tazeleyecek. MANTA’nın yükselişi, iki kez 2.88 dolar bölgesinden sekti. Bu nedenle fiyatın tekrar aynı yere gelmeden 3,33 doları test edebileceği düşünülüyor.

Hafta sonunun da gelmesiyle birlikte ABD piyasalarının kapanmasıyla ETF gündemi yavaşlayacak. Bu nedenle kripto para birimlerinde oluşacak pozitif görünüm, MANTA fiyatına da olumlu yansıyabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner