Yükleniyor...

Mike Novogratz: Ralli Yeni Başlıyor, Treni Kaçırmayın

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, Bitcoin'in (BTC) rallisini devam ettirmesini bekliyor.

Novogratz ralli yeni başlıyor treni kaçırmayın

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in (BTC) rallisini devam ettirmesini bekliyor. Finansal riskten korunma fonu yöneticisi Novogratz, Bitcoin rallisinin henüz yeni başladığını ifade ediyor. Ona göre yatırımcılar ve tüccarlar çok daha büyük fiyat sıçramalarını kaybetmemek için bu treni kaçırmamalı.

Bitcoin İçin Heyecan Verici Bir Gün

Bitcoin fiyatı, dün milyarder riskten korunma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones’un BTC’ye yatırım yaptığı haberi ile beraber 9 bin 800 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Lider kripto para birimi, Bitstamp borsasında gece saatlerinde 10 bin 74 dolara yükseldi. BTC, 24 Şubat’tan bu yana ilk kez 10 bin dolar seviyesini geçmeyi başardı.

Kripto para tüccarı Josh Rager‘e göre, boğalar, BTC 9 bin 150 doların üzerinde kaldıkça endişeye kapılmamalı.

Novogratz Satmıyor

Novogratz, Bitcoin’in 2020 yılındaki en yüksek seviyesi olan 10 bin 500 dolara ulaşamadığını kaydetti, bu da bu rallinin devam edeceğine bir işaret olabilir. Yüksek zamanlı çerçeve grafiklerine daha düşük bir yüksek baskı yapmak boğalar için iyi bir görünüm olmayabilir. Fakat Novogratz, gelen bu yükseliş rüzgarı ve artan benimsenme nedeniyle BTC’yi 12 bin dolara ulaşsa da satmayacağını ifade etti.

Nisan ayı başlarında Novogratz, Bitcoin’in yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek değeri olan 20 bin doları geçmemesi durumunda para biriminden vazgeçeceğini açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner