Yükleniyor...

Norton 360 Antivirüs, Ethereum (ETH) Madenciliği Özelliğini Tanıttı

Norton 360 antivirüs, kullanıcılarının yakında "Norton Crypto" adlı yeni bir özellikle Ethereum (ETH) madenciliği yapmak için grafik kartlarının gücünü kullanmalarına izin vereceğini duyurdu.

ether

Norton 360 antivirüs, kullanıcılarının yakında “Norton Crypto” adlı yeni bir özellikle Ethereum (ETH) madenciliği yapmak için grafik kartlarının gücünü kullanmalarına izin vereceğini duyurdu.

3 Haziran’dan itibaren bazı kullanıcılar, yeni özelliği test etmeye davet edilecekler.

Norton, mevcut özelliğin kişinin bilgisayarını herhangi bir koda riske maruz bırakmadan güvenli bir şekilde Ethereum madenciliği yapmayı mümkün kıldığını iddia ediyor.

Çıkarılan tüm ETH’ler, bulut tabanlı bir Norton cüzdanına yatırılacak.

CEO Vincent Pilette yaptığı açıklamada, kriptonun tüketicilerin hayatlarının giderek daha önemli bir parçası haline geldiğini söylüyor:

“Kripto ekonomisi müşterilerimizin hayatlarının daha önemli bir parçası olmaya devam ederken, güvendikleri bir marka olan Norton ile kripto para madenciliği yapmalarını sağlamak istiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner