Yükleniyor...

3 milyon dolarlık Notcoin yakıldı: Yükseliş başlıyor mu?

Telegram'ın Notcoin (NOT) değerini artırmak için 3 milyon dolarlık token yakımı gerçekleştirdi.

notcoin not telegram logo

Telegram’ın Notcoin (NOT) değerini artırmak için 3 milyon dolarlık token yakımı gerçekleştirdi.

Telegram‘ın dokun-kazan oyunu Notcoin, kısa süre önce 3 milyon dolar değerinde NOT tokenı yaktı. Bu hamle, aktif kullanıcıları ödüllendirerek ve topluluk içinde sağlıklı bir ekonomik ortamı koruyarak tokenlerinin kıtlığını ve değerini artırmayı amaçlıyor.

Dolaşımdaki token’ları azaltmak için Notcoin, 3 milyon dolar değerinde NOT yaktı. Bu hamlenin amacı, kalan token’ların değerli hale getirmektir. Notcoin, arzı azaltarak token fiyatında artışa yol açabilecek daha iyi bir piyasa dinamiği yaratmayı umuyor.

Token yakımına ek olarak Notcoin, topluluk üyelerine, özellikle de Notcoin Explore’da Altın ve Platin seviyelerinde aktif olanlara 5 milyon dolar ikramiye dağıtacak. Bu ödül sistemi, topluluk aktifliğini artırmak için tasarlanmıştır.

telegram notcoin

Notcoin için son durum nedir?

NOT piyasa değeri 1,65 milyar dolar, ancak fiyatı zirveden yüzde 43,4 düştü. Son token yakımı ve ödül dağıtımı paritenin gidişatını olumlu yönde etkileyebilir. Bu önlemler, arz ve talebi yönetmek için kripto dünyasında yaygındır ve potansiyel olarak zaman içinde fiyat artışlarına zemin hazırlar.

Notcoin, 3 milyon dolarlık token yakarak enflasyonist baskıları azaltmayı ve NOT’ları elde tutmayı daha ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu hamlenin, uzun vadeli değer artışı arayan yatırımcılara ve topluluk üyelerine hitap etmesi muhtemeldir.

notcoin not ton oyun

NOT grafiğine bakıldığında düşen kama formasyonu dikkat çekiyor. Günlük grafikte oluşan bu formasyon, kırılım ile birlikte yükselişin habercisi olacaktır.

Düşen takozlar, iki yakınlaşan, aşağı doğru eğimli trend çizgisiyle karakterize edilen yükseliş dönüş formasyonları olarak kabul edilir. Genellikle, fiyat üst trend çizgisinin üzerine çıktıktan ve üst ve alt trend çizgisi arasındaki maksimum mesafe kadar yükseldikten sonra çözülürler.

Aynı teknik prensipleri NOT’un yükseliş senaryosuna uyguladığımızda, Temmuz ayı için yukarı yönlü hedef, kırılma noktasına bağlı olarak mevcut fiyat seviyelerinden yüzde 45 ila yüzde 100 artışla 0,023 ila 0,031 dolar arasındadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner