Yükleniyor...

Notcoin’de (NOT) ATH geldi: Devleri geride bıraktı

NOT çılgınlığı, Solana, Dogecoin ve Ripple'ı geride bırakarak Binance'te en çok işlem gören yedinci varlık oldu.

telegram not to

NOT çılgınlığı, Solana, Dogecoin ve Ripple‘ı geride bırakarak Binance‘te en çok işlem gören yedinci varlık oldu.

Telegram‘ın dokun-kazan kripto para projesi Notcoin, 30 Mayıs itibarıyla 0,01244 dolara ulaşarak ATH tazeledi. Son dönemin en popüler coin’lerinden Notcoin geçtiğimiz günlerde 1,3 milyar dolarlık işlem hacmi gördü. Bunun yaklaşık yüzde 42’si Binance’teki NOT/USDT işlem çiftinden geliyor.

Yüksek talep sonucu Notcoin (NOT), Binance’te en çok işlem gören yedinci kripto para konumuna yükseldi. Popüler coin, CoinGecko verilerine göre Solana, Dogecoin veya XRP işlem çiftlerinden daha fazla hacim elde etti.

telegram not to

Dokun-Kazan trendi tam gaz devam ediyor

CoinGecko verilerine göre NOT, şu anda listelerde tırmanarak 81’inci en büyük kripto para konumuna gelerek 1,2 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Telegram tabanlı oyun, kullanıcıların ekranda görüntülenen bir altın paraya tıklayarak oyun içi token kazanmalarına olanak tanıyor. Görevleri tamamlamak ve güçlendirmelerden yararlanmak için ek ödüller söz konusu.

Bir haftada 56 milyondan fazla NOT kazanıldı

X’teki Notcoin ekibi, kullanıcıların geçen hafta yaklaşık 700.000 dolara denk gelen 56 milyondan fazla token kazandığını bildirdi. Telegram oyununa yönelik heyecan, oyuncuların pasif NOT ödülleri toplamasına olanak tanıyan kazanma görevlerinin başlatılmasıyla daha da arttı.

Notcoin’in bu ayın başlarındaki airdrop’u, onu 2024’teki piyasa değeri açısından en büyük oyun coin’leri listesinin başına yerleştirdi. İkinci sırada, CoinGecko’ya göre 731 milyon dolara ulaşan Pixels (PIXEL) ve 2024’te Saga (SAGA) yer alıyor. zirve sınırı 684 milyon dolardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner