Yükleniyor...

Öngörülerinde Yanılmayan Ünlü İsimden Çılgın Bitcoin Tahmini ve 3 Altcoin Önerisi Geldi

Temmuz ayında Bitcoin'in (BTC) yaklaşık 19.

bitcoin meteorik altcoin yukselis tahmin jack sparrow

Temmuz ayında Bitcoin’in (BTC) yaklaşık 19.000 dolara yükseleceğini tahmin eden popüler bir kripto para trader’ı, Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulunurken aynı zamanda 3 altcoin hakkında da fiyat tahmini yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sektörde Jack Sparrow olarak bilinen kripto para stratejisti, BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara yaklaşırken riski yönettiğini söyledi:

“Mart ayından bu yana %400’lük bir rallinin ardından şimdi ATH çok yakında. Nakit olarak ciddi kar elde ettim. Piyasanın gerçekleşmemiş karları reddetme fırsatını elimden alıyorum. Piyasa cömertse, LONG düşünüyorum. Değilse, risk tanımlı seviye olarak daha sonra satın alacağım.”

Bitcoin 396.000 Dolara Ulaşabilir

Jack, BTC’de kısa vadeli düşüş eğilimi gösterse de, altının bir değer deposu varlığı olarak çekiciliğini kaybetmesi nedeniyle Bitcoin’in 2023 yılına kadar 396.666 dolara yükselebileceğine inanıyor.

Ayrıca, en büyük kripto para biriminin, uzun bir ayı piyasası döngüsüne girmeden önce 2021 ve 2023’te zirveye çıkan iki kısa döngüden geçeceğini öne sürüyor. Jack’in spekülatif teorisi, altın ve teknolojinin benimsenme döngülerine dayanıyor.

Daha kısa döngülerle ilgili görüşünü destekleyerek, mevcut rallinin önceki boğa piyasalarından ne kadar “daha hızlı ve daha dik” olduğunu göstermek için logaritmik ölçeği örnek gösteriyor.

“Logaritmik ölçekte fiyat, şimdilik 2013-2017 döngüsünden daha iyi performans gösteriyor. Belki biraz erken ama bence bu döngü bir öncekiyle rekabet edecek. “

EnnDbXEXEAISNMh 1

Jack, Bitcoin’in düzeltme yaşamasını beklerken, Ethereum (ETH), yearn.finance (YFI) ve Uniswap’ı (UNI) yakından takip ettiğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x