Yükleniyor...

Optimism (OP), Devasa Token Kilit Açılımıyla Dikkat Çekiyor!

Optimism (OP), 31 Mayıs tarihinde gerçekleştireceği 590 milyon dolarlık token kilit açılımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

OP token kilit acilimi yapacak

Optimism (OP), 31 Mayıs tarihinde gerçekleştireceği 590 milyon dolarlık token kilit açılımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ethereum ölçeklendirme projesi olarak piyasaya çıkan Optimism, kısa sürede binlerce kripto yatırımcısının ilgisini üzerine çekti. Güçlü bir ekosistem oluşturmayı başaran projede, dolaşım arzı ve toplam arz konuları gündemden düşmüyor. CoinGecko verilerine göre, toplam OP arzının yaklaşık yüzde 7,81‘i işlem görüyor. Ayrıca TokenUnlocks verilerine göre, toplam arzın yüzde 32,68‘inin kilidi açık durumda.

TokenUnlocks‘un bir başka verisinde, 31 Mayıs‘ta 590 milyon dolarlık OP için token kilit açılımı gerçekleştirileceği yer alıyor.

Optimism için Zorlu Gün: Devasa Token Kilit Açılımı

Optimism (OP) yeni bir haber akışıyla gündemi meşgul ediyor. TokenUnlocks verilerine göre, 31 Mayıs tarihinde 386.547.056,64 OP’nin kilidi açılacak.

Yoğun ilgiyle piyasaya çıkan ve aylardır trend oluşturmaya çalışan projede, güçlü bir token kilit açılımı bekleniyor. TokenUnlocks, iki gün sonra gerçekleşecek olayda 590 milyon dolarlık OP’nin serbest kalacağını belirtti.

OP token kilit açılımı

Sağlanan verilere göre, 204.010.947 OP çekirdek aşamasında katkı sağlayanlara gönderilecek. CoinGecko verilerine göre, bu miktarın fiyat karşılığı yaklaşık 312 milyon dolar civarında. Kalan token’lar, yani 182.536.110 OP ise yatırımcılara aktarılacak. Bu aktarım ise 279 milyon dolara tekabül ediyor.

Güncel olarak 1.6 dolar seviyesinde işlem gören OP için, token kilit açılımının nasıl etki yaratacağı ise merak konusu. Her kilit açılımının doğrudan dolaşıma girmediği gibi, aktarıldığı cüzdanlar nedeniyle satış baskısı yaratabileceği de masada yer alan ihtimaller arasında.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner