Yükleniyor...

Paribu’dan Yeni Reklam Filmleri: “Arkasında Yarın Var”

Kripto platformu Paribu, sahiplendiği değerlerini anlattığı yedi farklı reklam filmi yayınladı.

Paribudan Yeni Reklam Filmleri 22Arkasinda Yarin Var22

Kripto platformu Paribu, sahiplendiği değerlerini anlattığı yedi farklı reklam filmi yayınladı.

Paribu, kurulduğu günden bu yana geleceği şekillendirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, geçtiğimiz dönemlerde Team Paribu ile genç sporculara destek olmak için bir proje başlatmıştı. Farklı alanlarda hizmetler sağlayan Paribu, bugün olduğu gibi yarının dünyasında da korunmasını hedeflediği değerleri son reklam kampanyasında anlatıyor.

Paribu’dan Gelecek Odaklı 7 Reklam Filmi

6 milyona yaklaşan kullanıcısını merkezine alan Paribu’nun 7 farklı reklam filmi gösterime girdi.

Paribu, Farklı teknolojik ürün ve servisler üretmekle kalmayıp; kültür, sanat, spor, çevre gibi konularda da sorumluluk alıyor. Yeni reklam kampanyası ile markanın geleceğe odaklanan manifestosunu bir kez daha vurgulayarak yarına giden yolda hangi değerleri desteklediğinin altını çiziyor.

Kampanya filmlerinde, Paribu’nun manifestosunda da değindiği yardımlaşma, umut, merak, harekete geçme, birlik olma, doğruluk ve adanmışlık kavramları anlatılıyor.

Paribu’nun yeni reklam kampanyası bugün itibarıyla televizyonlarda, radyolarda, gazetelerde, açık hava ilan panolarında ve dijital mecralarda yer bulmaya başladı.

Reklam filmlerine buradan göz atabilirsiniz:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner