Yükleniyor...

Paris Saint-Germain, NFT ve Metaverse İçin Ticari Marka Başvurusu Yaptı

Dünyaca ünlü futbol takımı Paris Saint-Germain, kripto, metaverse ve NFT için çeşitli ticari marka başvuruları yaptı.

psg metaverse

Dünyaca ünlü futbol takımı Paris Saint-Germain, kripto, metaverse ve NFT için çeşitli ticari marka başvuruları yaptı. 

Paris Saint-Germain, metaverse alanında önemli adımlar atarak kripto pazarının sporla birleşmesini sağlayan takımlar arasında yerini alıyor.

Paris Saint-Germain de Metaverse Alanına Giriyor

Fransız kulübü, NFT ve metaverse’e girmek için marka başvurusu yaptı. Açıklanan bilgilere göre ticari marka, NFT destekli multimedya, kripto cüzdanları, kripto para birimi işlemlerini yönetme, sanal giysiler, spor malzemeleri ve elektroniği kapsayacak.

Lisanslı metaverse marka avukatı Michael Kondoudis, Twitter üzerinden Paris Saint-Germain’in metaverse ticari marka başvurusunun 16 Mart‘ta gerçekleştiğini duyurdu. Kondoudis basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Paris Saint-Germain dünyanın en tanınmış futbol kulüplerinden biri ve takımın adına ve markasına verilen değer çok büyük. Bu dosyalama, markayı metaverse’e girerken korumak için bir sonraki mantıklı adımı temsil ediyor. PSG metaverse’ün potansiyelini görüyor ve kendisine hakim olacak sanal ekonomi için ticari markasını hazırlıyor. Bu hareket, diğer profesyonel spor markalarını metaverse’e katılmak için hazırlıklara başlama eğilimini takip ediyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x