Yükleniyor...

Pepe’deki iddialar yüzde 20’lik düşüşü getirdi!

Bir X kullancısının yapmış olduğu paylaşıma göre Pepe'ye (PEPE) ait multisig cüzdanı ele geçirildi, Bu durum ile birlikte düşüşe geçen memecoin, yatırımcılarda panik yarattı.

PEPE

Bir X kullancısının yapmış olduğu paylaşıma göre Pepe’ye (PEPE) ait multisig cüzdanı ele geçirildi, Bu durum ile birlikte düşüşe geçen memecoin, yatırımcılarda panik yarattı.

CryptoNoddy tarafından yayımlanan bir gönderiye göre PEPE’nin çoklu imzayla korunan (multisig) cüzdanı ele geçirildi. Genellikle multisig cüzdanlar 5/8 veya 4/8 gibi imza yeterliliğiyle varlıkların hareket etmesine olanak sağlar. Fakat PEPE’deki bu veri 2/8 sistemine geçti. Bu durum, 2 imzaya ulaşan bir saldırganın cüzdanda tam yetkiye sahip olması anlamına geliyor. Kontrat sorunlarından kaynaklı olarak düşüşe geçen memecoin, son 24 saatte büyük bir oranda değer kaybetti.

PEPE Coin Neden Dusuyor Son Dakika scaled 1

Akıllı sözleşmeler ile başı dertte

Multisig sistemlerindeki problemlerden kaynaklı olarak zincirleme bir kaosa sürüklenen PEPE, hacklenme sinyallerini artırdı. Üstelik bir memecoin olması da, Rug Pull endişelerini arkasından getirdi. BTC’nin nispeten olumlu bir alanda işlem görmesine rağmen çöküşe geçen PEPE, son 24 saatte yüzde 20,66 düşerek 0,000000871 dolara geldi.

Sadece yatırımcıları değil, genel piyasasyı özellikle de memecoin’leri ilgilendiren PEPE, olası bir hack durumuyla karşı karşıya kalırsa sert düşüşlere zemin hazırlayabilir. Binance listelenme sürecine gelirken inanılmaz bir fiyat hareketi sergileyen PEPE, şimdilerdeyse yaratmış olduğu risklerle ön plana çıkıyor.

Ekran Resmi 2023 08 25 09.13.05

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x