Yükleniyor...

Peter Schiff, BTC’nin Para Olmadığı Konusunda Israrcı

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin cüzdanına ne olduğunu sonunda çözdü.

peter schiff bitcoin 1

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin cüzdanına ne olduğunu sonunda çözdü. Görünüşe göre Schiff, PIN kodu ve parolasını karıştırdığı için BTC’lerine erişememiş. Schiff olaydan sonra Bitcoin ile “pahalı bir hata” yaptığını itiraf ediyor. Schiff, ayrıca Bitcoin’in (BTC) para olmadığına inanıyor.

Sonunda Bitcoin cüzdanına ne olduğunu çözdükten sonra, Schiff, düzenli Bitcoin kötüleme hobisine geri döndü. En bilindik kripto savunucularından Anthony Pompliano‘ya yanıt veren Schiff, 154,1 milyar dolarlık piyasa değeri olan kripto para biriminin para olarak nitelendirilmediğini iddia etti. Schiff, “Bitcoin’in fiyatının geçmişte yükselmiş olması, Bitcoin’i para olarak nitelendirmiyor ve analizimle ilgisi yok” ifadelerini kullandı.

Peter Schiff İçin Bir Başka Viral An

Peter Schiff’in nihayet cüzdanına ne olduğunu fark etti. Görünüşe göre Schiff,  şifre için PIN kodunu yanlış kullandı, bu yüzden paralarına artık erişemiyor. Schiff’in son tweet’i anında viral hale geldi ve kripto para birimi savunucularının birçok üyesi, Bitcoin eleştirmeninin böyle bir başlangıç ​​düzeyinde hata yapabileceğine gerçekten şaşırdı.

Schiff rutin olarak Bitcoin’i kötü bir yatırım seçeneği olarak eleştiriyor. Şimdi ise BTC’yi para yerine kullanmanın şifresini unutmaktan çok daha büyük bir hata olduğunu söylüyor. Schiff, Bitcoin yatırımcılarının potansiyel olarak ondan önemli ölçüde daha fazla kaybedebileceğini tahmin ediyor. Peter Schiff, “Bir çok insan PIN kodumu parolamla karıştırdığım için benimle dalga geçiyor. Bir hata yaptım ve bana #Bitcoin’e mal oldu” dedi.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x