Polygon (MATIC) fiyat analizi • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon (MATIC) fiyat analizi

MATIC fiyatı son yükselişten bu yana yaklaşık 700 gündür düşüş eğilimine girdi.

MATIC

MATIC fiyatı son yükselişten bu yana yaklaşık 700 gündür düşüş eğilimine girdi. Altcoin, geçtiğimiz hafta bu eğilim çizgisinin üzerine çıktı ancak çıkış yapmayı başaramadı. Aksine, düşüş eğiliminde bir mum çubuğu oluşturdu ve yeniden altına düştü.

Haftalık RSI’nin boğa eğiliminde olması ise fiyat artışı olasılığını destekledi. Ayrıca, MATIC fiyatı uzun vadeli yatay direnç bölgesi olan 0,75 doların üzerine çıktı ve bu seviyenin bundan sonraki günlerde destek sağlayacağı yönünde tahminler yapıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eğer MATIC tahmin edildiği gibi çıkış yaparsa, bir sonraki yatay direnç olan 1,50 dolara kadar yüzde 70 artış gösterebilir.

Uzun vadeli eğilim çizgisinden çıkamazsa da en yakın destek olan 0,75 dolara kadar yüzde 10’luk bir düşüşe neden olabilir.

X’teki kripto para analistleri de çoğunlukla gelecekteki MATIC fiyat trendi için yükseliş beklentisi içinde.

ZAYKCharts, mevcut uzun vadeli modelden uzun vadeli bir kopuşun muhtemel olduğuna ve tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşabileceğini belirtti.

NebraskanGooner ve Nihilus da yükseliş beklentisi içinde bulunduğunu ifade etti. Ancak analizler uzun vade için değil, kısa vadeler için yapıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x