Yükleniyor...

Popüler Altcoin’den Yatırımcılarını Şaşkına Çeviren Açıklama: “Paranızı Çaldık”

Yapay zekaya (AI) erişimi demokratikleştirmeyi amaçlayan Blockchain projesi DeepBrainChain'de yatırımcılarını şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı.

DBC DeepBrain Chain

Yapay zekaya (AI) erişimi demokratikleştirmeyi amaçlayan Blockchain projesi DeepBrainChain’de yatırımcılarını şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı.

Aralık 2017’de gerçekleştirilen ICO’da yaklaşık 12 milyon dolar toplayan projenin resmi Medium hesabında yayımlanan son makalede “Paranızı Çaldık” ifadesine yer verildi. DeepBrainChain’in resmi Medium hesabının yanı sıra, 8 binden fazla üyesi bulunan projenin Reddit kanalında da “Biz dolandırıcıyız. Kusura bakmayın.” açıklaması geçildi.

Paranızı Çaldık

Projenin Medium ve Reddit kanalından yapılan açıklamalar akıllara “hack” ihtimalini getirse de resmi internet sitesine de erişim sağlanamıyor olması hack ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Öte yandan DeepBrain Chain’in (DBC) fiyatı son 24 saatte yüzde 3’den fazla artarken, yazım sırasında 0,000728 dolardan el değiştiriyor olması da gelişmenin henüz yatırımcı tarafında karşılık bulmadığını gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner