Yükleniyor...

Popüler Oyun Motoru Unity, MetaMask Hakkında Konuştu!

Oyun motorlarında ön plana çıkan Unity yaptığı açıklamayla, Web3 araçları için MetaMask kullanımını ekleyeceklerini duyurdu.

unity

Oyun motorlarında ön plana çıkan Unity yaptığı açıklamayla, Web3 araçları için MetaMask kullanımını ekleyeceklerini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Oyun geliştirmek ve oyunlara yönelik çalışmalarda dünyaca tanınan dev isim Unity, Web3‘e yönelik faaliyetlerini devam ettiriyor. Daha önceden Solana ve Tezos‘u, varlık mağazasını “incelenme” bölümüne alan Unity, Web3 konusunda gelişmeye kararlı görünüyor. Unity, kripto paralar ve sektörün sunduğu teknolojiye yönelik, “varlık mağazası” oluşturmuştu. Bu mağaza için çeşitli kripto platformlarını eklemeye devam ediyor.

Unity, Oyunlara MetaMask Cüzdanı Entegre Etmeyi Planlıyor!

ad75b7b113ac422080d6ce73d379de6e

Sektöründe popüler olan video oyun geliştirme platformu Unity, Web3 teknolojisine yönelik merkeziyetsiz çalışmalar için faaliyetlerini sürdürüyor. Unity, özellikle de Web3‘ün sunacağı kolaylıklardan faydalanmak için, varlık mağazasına platform eklemeye devam ediyor.

MetaMask, Unity‘nin varlık mağazasında yer alan 13 platformdan bir tanesiydi. Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), oyuncuların MetaMask cüzdanları ile oynadıkları oyun arasında bağlantı kurmayı hedefliyor. Web3 teknolojisine ve onun sunduğu imkanlar ışığında çalışmalara devam eden Unity, oyun sektörü için büyük bir adım atmış durumda. Oyunlar ve Web3 teknolojisi için Unity, daha şimdiden göz kırpmış duruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x