Yükleniyor...

Popüler trader, Ether için önemli bir yükseliş bekliyor

Kripto para analisti ve trader'ı Ali Martinez, Ether'in bir ralliye hazırlandığını söyledi.

ether ether

Kripto para analisti ve trader’ı Ali Martinez, Ether’in bir ralliye hazırlandığını söyledi.

Martinez, X üzerinden yaptığı açıklamada, yatırımcıların giderek daha fazla Ether satın almaya başlaması sebebiyle varlığın değerinin yüzde 60’ın üzerinde yükselebileceğini söyledi.

“Ethereum şu anda yükselen bir üçgenden çıkış bölgesini tekrar test ediyor. Bu da bir sonraki yükseliş hazırlığının sinyalini veriyor. Varlık, gözünü 3.500 dolarlık gibi yüksek bir hedefe dikmeden önce 1900 dolar ila 2.150 dolar arasındaki bir fiyat aralığı, satın almak için ideal olabilir.”

Trader, en büyük altcoin’in üçgen fiyat modelinden çıkıp 3.373 dolar seviyesini geçebileceğini söylemek için Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullandı.

Ether, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 2.235 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bitcoin için iki temel hedef

Analist, Bitcoin’in düşüş yönlü bir azalan üçgen fiyatı oluşturduğunu söyleyerek yatırımcıları uyardı. Bitcoin’in hangi yönde hamle yapabileceğini belirlemek için iki temel fiyat hedefini yakından takip ettiğini dile getirdi.

“Bitcoin, saatlik grafikte alçalan bir üçgen oluşturuyor. Odak noktasındaki seviyeler ise 40.700 dolar ile 41.900 dolar. Bu aralığın üstünde veya altındaki kesin bir kapanış, belirlenen yönde yüzde 8-9 oranındaki bir BTC fiyat hareketini tetikleyebilir.”

Lider kripto para Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 43.538 dolar üzerinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x