Yükleniyor...

Popüler Yatırımcı Sepetinde Tuttuğu Kripto Para Birimlerini Paylaştı

Popüler kripto para yatırımcısı ve analist Josh Rager, güncellenmiş kripto para portföyünü açıkladı.

Populer Yatirimci Sepetinde Tuttugu Kripto Para Birimlerini Paylasti

Popüler kripto para yatırımcısı ve analist Josh Rager, güncellenmiş kripto para portföyünü açıkladı. Analist elinde tuttuğu kripto para birimlerini ve bunları neden elinde tuttuğunu, takipçilerine anlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırımcı Josh Rager, ilk olarak Bitcoin’i (BTC) her zaman için portföyünde tuttuğunu ve lider kripto para biriminin portföyünün çoğunluğunu oluşturduğunu ifade etti. Bunun yanı sıra Rager, Ethereum (ETH),  Zcash (ZEC), YF Link (YFL), Shroom Finance (SHROOM) gibi altcoin’lerin de portföyünde olduğunu açıkladı.

Hangi Kripto Para Birimini Neden Tutuyor?

Josh Rager, hangi kripto para birimi neden tuttuğunu takipçilerine Telegram üzerinden açıkladı. Buna göre Rager’ın bu kripto para birimlerini sepetinde bulundurmasının nedenleri şu şekilde:

  • BTC: Portföyün her zaman büyük çoğunluğunu oluşturuyor
  • ETH: Yield farming için
  • ZEC: Kasım’da yarılanma gerçekleşecek
  • YFL – Ekim’de Linkswap olacak (Stake)
  • SHROOM: Ekim’de Gswap farming ve Kasım’da Gameswap dex (burada temettü kazanmak için stake yapabilirsiniz)
  • Tokens of Babel (TOB)/Yield Farming Known As Ash (YFKA) ve RTC/SwapShip (SWSH): Yield Farming için.
  • ASTRO ve DEXT: Grafik araçlarına erişim için

Rager, şu ifadeleri kullandı:

“Diğer kripto para birimlerinden kar aldım ve bir amaç için elimde tuttuğum şeyler bunlar. Aslında hala farming yapabileceğim birkaç küçük varlığa sahibim ve bu süre zarfında da farming’le pasif gelir elde etmek için yield farming aramaya devam edeceğim.”

“Sizin İçin En İyisi Neyse Onu Yapın”

Analist Josh Rager, bunun dışında takipçilerine önemli uyarılarda da bulundu. Rager, bu kripto para birimleri üzerinde yükseliş düşüncesine devam ettiğini ancak Bitcoin tekrar geri çekilirse hepsinin geri çekilebileceğini dile getirdi. Rager hala bir boğa piyasasında olunduğuna inandığını ama varlıkların geri çekilme riskinin olduğunu söyledi.

Bununla beraber Rager’a göre Kasım ve Aralık ayları iyi geçebilir.  Rager, şu ifadeleri kullandı:

“Sırf YFL veya Shroom’da uzun vadede yükselişe geçtiğim için bunu yapmanız veya tutmanız gerekmez. Shroom’un Ekim/Kasım’da yeni zirvelere çıkacağını düşünüyorum, ancak bu benim fikrim çünkü muhtemelen daha uzun süre dayanmaya devam edeceğim. YFL aynı şekilde, LINKSWAP ile bile şu anda  bin 800 dolara ulaşmak büyük bir başarı olacak. Yükselişin temelleri ile çok daha yükseğe çıkabilir ancak gelecek yıla kadar YFL’de yeni bir yükseliş göremeyebiliriz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x