PUBG'nin ödeme yöntemi USDC mi olacak? • Coinkolik
Yükleniyor...

PUBG’nin ödeme yöntemi USDC mi olacak?

PUBG'nin geliştiricisi Krafton, Cosmos tabanlı platform aracılığıyla USDC ödeme yöntemini devreye sokmayı planlıyor.

USDC PUBG

PUBG’nin geliştiricisi Krafton, Cosmos tabanlı platform aracılığıyla USDC ödeme yöntemini devreye sokmayı planlıyor.

Yaklaşık aktif 30 milyon kullanıcıya sahip savaş oyunu olan PUBG’nin arkasındaki şirket, kriptoya adım atıyor. PUBG’nin geliştiricisi Kraft, yeni katman-1 blokzinciri Settlus aracılığıyla USDC’yi bünyesine dahil etmeyi planlıyor. PUBG, USDC ödeme yöntemini entegre etmenin peşinde!

PUBG, USDC için hamle yapıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler savaş oyunu PUBG’nin arkasındaki ekip olan Krafton, USDC ödeme yöntemi için Cosmos (ATOM) tabanlı blokzincir projesini tanıttı. Cosmos SDK üzerinde geliştirilen Settlus, oyun içerisinde ödemelerde USDC’yi kullanacak.

Circle CEO’su Jeremy Allaire, X platformunda yaptığı paylaşım ile PUBG’nin hamlesini doğruladı. Allaire, 30 milyon oyunculu oyun devinin Cosmos üzerinde USDC kullanarak ödeme ağı oluşturma planının heyecan verici olduğunu söyledi.

Cosmos’un bir aracı olan Cosmos SDK, katman-1 blokzincir oluşturmak için hizmetler sunuyor. PUBG’nin geliştiricisi Krafton, yeni blokzinciri Settlus’u bu aracı ile geliştirecek. Settlus’un web sitesi ve sosyal medya hesapları da açıldı. Web sitesinde yer alan bilgilere göre, Settlus’un test ağı 2024’ün başlarında piyasaya sürülecek.

Krafton’un geliştirmeyi planladığı Settlus, ödeme yöntemleri ve metaverse verilerinde katman-1 hızını ortaya çıkaracak. Circle CEO’su Jeremy Allaire, Settlus’un 30 milyon kullanıcıyı USDC’ye taşıyabilme potansiyelinin altını çizdi. Krafton, yeni girişimini Circle Hacker House etkinliğinde tanıttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x