Rekor Bitcoin Vadeli işlemleri sunan şirket Ripple’ı (XRP) listeleyebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Rekor Bitcoin Vadeli işlemleri sunan şirket Ripple’ı (XRP) listeleyebilir

ABD’nin önde gelen broker şirketi TD Ameritrade, kripto para piyasasını izlediklerini ve ileriye yönelik ek fırsatları düşündüklerini bildirdi.

XRP ripple td1280x720

ABD’nin önde gelen broker şirketi TD Ameritrade, kripto para piyasasını izlediklerini ve ileriye yönelik ek fırsatları düşündüklerini bildirdi. Şaşırtıcı bir şekilde, bu yorumlar Ripple (XRP) gibi yeni kripto para birimleri için destek ekleyip ekleyemeyecekleri sorusuyla ilgiliydi.

Ripple (XRP) Genişlemeye Devam Ediyor

Kripto para piyasası son birkaç yıldır genişliyor ve çok sayıda dijital varlık piyasaya sürüldü. Her ne kadar Bitcoin (BTC) en popüler dijital varlık olsa da, tüm dünyadaki bireylere ve şirketlere hizmet sunan başka kripto para birimleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, şirketler ve kullanıcılar için sınır ötesi ödemeler gönderirken ve alırken maliyetleri ve işlem süresini azaltan bir kripto para birimi olarak büyüyor. XRP dijital varlığını kullanarak, bir ülkeden diğerine birkaç saniye içinde ve neredeyse anında kolayca transfer yapabilirsiniz.

XRP kripto para birimi, büyük şirketler tarafından Talep Üzerine Likidite (ODL) sağlamak için de kullanılabilir. Bu kesinlikle olumlu çünkü likit olmayan fiat koridorları arasında transfer yapmak zorunda olan bazı firmaların maliyetlerini düşürüyor.

Şu An Sadece Bitcoin Vadeli İşlemleri Sunuluyor

TD Ameritrade şu anda Chicago Ticaret Borsası’nda (CME) Bitcoin Vadeli İşlemleri için destek sunuyor ancak başka bir dijital varlık sunmuyorlar. TD Ameritrade, Twitter’da sorulan bir soru, XRP kripto para birimine atıfta bulunmasına rağmen, cevap daha genişti ve özellikle herhangi bir kripto para biriminden bahsetmedi.

TD Ameritrade tarafından verilen cevap şu şekildedir:

İlginiz için teşekkür ederiz! Şu anda Bitcoin CME Vadeli İşlemleri sunuyoruz. Piyasayı izlemeye ve gelecekte ek fırsatları değerlendirmeye devam edeceğiz.

TD Ameritrade Ripple’ı (XRP) İzliyor

Aralık ayının başlarında, TD Ameritrade de XRP alanını keşfettiklerini ve ekiplerinin çalıştığını ve böylece piyasadaki yeni varlıklara destek eklemek istediklerini belirtti. Bununla birlikte, tarihler hakkında herhangi bir özel bilgi vermediler.

Kasım ayında TD Ameritrade, Charles Schwab tarafından satın alındı ​​ve kripto para piyasası ile ilgili müşterilere hizmet sunan ilk finansal hizmetler şirketi oldu. Şimdi hem Chicago Board Options Exchange’de (CBOE) hem de CME’de başlatılan Bitcoin vadeli işlemlerini sunuyorlar. Gelecekte, tekliflerine yeni çözümler ve kripto para birimleri eklenebilir, ancak şirket için kesinlikle önemli olan şey, yerel ve uluslararası düzenlemelere %100 uyumlu olmaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x