Yükleniyor...

Faektoshi Craig Wright: Bitcoin (BTC) Yükselirse Birileri Hapse Girer

Kendini Bitcoin mucidi ilan eden Craig Wright, Bitcoin'in (BTC) asla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.

craig wright bitcoin btc

Kendini Bitcoin mucidi ilan eden Craig Wright, Bitcoin’in (BTC) asla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların üzerine çıkmayacağını söyledi. Wright’e göre, önde gelen kripto para biriminin fiyatı 20.000’i aşarsa, bunun yasadışı pump şemalarından kaynaklanacağını söyledi.

Bitcoin (BTC) Rekor Kıramayacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gerçek Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright, Bitcoin’in zaten tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğünü ve gelecekte bunun üzerine çıkmayacağını söyledi. Bitcoin 2017 sonunda yaklaşık 20.000 dolara ulaştı ve o zamandan beri bu fiyatın üzerine çıkamadı.

“Milyon Dolarlık Bir Bitcoin Yok.”

Sosyal medya platformlarında “Faektoshi” olarak da bilinen Craig Wright, görüşlerini şu şekilde açıkladı:

 “Bitcoin değer kazanmaya devam etmeyecek. Milyon dolarlık Bitcoin yok. Burası Ponzi ülkesi. Bu bir aldatmaca. Dünyada bir milyon dolarlık Bitcoin sahibi olmak için yeterli para yok.

Ayrıca BTC’nin 20 bin dolar, 40 bin dolar veya 100 bin dolar seviyelerine ulaşamayacağını ancak böyle bir durum gerçekleşmesi durumunda yasadışı pump’lar aracılığıyla olacağını söyledi. Hatta teknolojiyi kullanarak insanları dolandıranların yakalanıp hapse atılacağını belirtti.

Wright İçin Sorun Değil

Wright, gerçek Satoshi Nakamoto olduğu iddialarına şüphe duyan herkese dava açtıktan sonra 2019’da sıkça manşetlere çıktı. Yaşanan gelişmeler, Binance ve Kraken gibi bazı borsaların Bitcoin SV’yi (BSV) delist etmelerine yol açtı. Wright, insanların ona inanıp inanmadığının çok önemli olmadığını söylüyor.

Bu inançla ilgili bir olay değil. Bana inanmalarını ya da bağlı olmalarını istemiyorum.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x