Ripple Labs ne kadar XRP sattı? Ripple 2. Çeyrek raporu • CK
Yükleniyor...

Ripple Labs ne kadar XRP sattı? Ripple 2. Çeyrek raporu

Ripple Labs, ikinci çeyrek raporunda SEC kararı hakkında konuştu.

ripple labs

Ripple Labs, ikinci çeyrek raporunda SEC kararı hakkında konuştu. Şirketin üç aylık raporları yeni bir yöne işaret ederken, şeffaflığın korunacağına dair kararlar alındı. Peki, Ripple’ın ne kadar XRP’si var?

Ripple Labs 2. çeyrek raporu

Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin üç aylık mali raporlarının içeriğinin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) davada şirketin açıklamalarını kendisine karşı kullanmasının ardından normalden farklı bir hal alabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Öte yandan, XRP sahiplerinin avukatı John Deaton, Ripple’ın şeffaflığının firmayı dolandırıcılık ve manipülasyon iddialarıyla karşı karşıya kalmaktan kurtardığına inanıyor. Deaton, Ripple’ın özel bir şirket olarak zorunlu olmadığı zamanlarda bile üç aylık raporlarını yayınladığını, diğer firmaların ise token satışlarını saklayarak işlemleri kasıtlı olarak gizlediğini belirtti.

Avukata göre SEC, eğer teşkilat olasılığı görseydi, davasına dolandırıcılık, yanlış beyan veya manipülasyon suçlamalarını dahil ederdi ve ekledi: “Şeffaf olduğunuzda, isteseler bile dolandırıcılık iddiasında bulunamazlar.”

Garlinghouse ise şirketin şeffaflık göstergesi olarak XRP varlıklarıyla ilgili üç aylık raporları gönüllü olarak yayınlamaya başladığını ancak raporların davada aleyhine kullanıldığını belirterek gelecekte formatlarında değişiklik olabileceğini ima etti.

moneda rxp logo criptomoneda digital blockchain simbolo xrp icono trading bitcoin

Ripple ne kadar XRP sattı?

Ripple, 31 Temmuz’da 2023’ün 2. çeyreği için üç aylık XRP piyasaları raporunu yayınladı.

Şirkete ait 30 Haziran’da sona eren 2023 yılının 2. çeyreğinin sonundaki XRP varlıkları, 31 Mart’ta kaydedilen 5.506.585918’den artış göstererek 5.551.119.094 oldu. Ayrıca, defter emanetindeki toplam XRP, 2023’ün ilk çeyreğinin sonunda 42.800.000.013 iken, 2023’ün ikinci çeyreğinde 41.900.000.005’e düştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x