Yükleniyor...

Ripple Yöneticisi Bu 11 Altcoin’in Tamamen Değersiz Olduğunu Söyledi

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, sonuç vermeyen altcoin hayallerinin peşinden koşarken yüz binlerce dolar kaybettiğini söyledi.

ripple yoneticisi 11 altcoin

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, sonuç vermeyen altcoin hayallerinin peşinden koşarken yüz binlerce dolar kaybettiğini söyledi.

Quora’daki yeni bir gönderide Schwartz, birinin Bitcoin ve kripto para ticareti ile para kaybedip kaybetmediğini soran genel bir soruyu yanıtladı. Schwartz, sektörde pek çok kötü seçim yaptığını söyledi:

“Kesinlikle. Yaptığım kadar değil, ama evet, felakete dönüşen epeyce kripto para satın aldım. Tamamen değersiz hale gelen token’larla ilgili toplam zararım 300.000 doların biraz üzerinde.”

XRP Ledger’ın orijinal tasarımcılarından biri olan Ripple yöneticisi, değersiz tokenlerin TIX, DICE, FLASH, VEZT, AMP, SIG, BEE, KIND, PRYZE, KUDOS ve NRN olduğunu söyledi.

Sahip Olduğu Altcoin’leri Açıkladı

Schwartz, geçen ay 40.000 Ethereum’u token başına 1.00 dolardan sattığını açıkladı. Ayrıca Bitcoin’i 750 dolardan ve XRP’yi 0,10 dolardan sattı.

“Derisk kararım 2012’de karımla kripto para birimlerine yatırım yapmayı tartıştığımda verildi. Hemen o sırada bir plan üzerinde anlaşmamız konusunda ısrar etti. 750 dolara sattığım her bitcoin’in veya 0.10 dolara sattığım XRP’nin zarar verdiğini söylemeliyim. Hala XRP ve BTC’nin yanı sıra küçük miktarlarda BAT ve ETH’ye ve çok az miktarlarda birkaçına sahibim.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner