Yükleniyor...

Usta Analiste Göre Popüler Altcoin Her An Kazandırmaya Başlayabilir

Ethereum (ETH) yavaş yavaş yükseliyor ve ABD doları karşısında 460 dolarlık direncin üzerinde işlem görüyor.

para kazandirabilir u altcoin

Ethereum (ETH) yavaş yavaş yükseliyor ve ABD doları karşısında 460 dolarlık direncin üzerinde işlem görüyor. ETH fiyatı, analist Aayush Jindal’a göre 470 dolarlık direnç bölgesini temizlerse muhtemelen 495 dolara veya ardından 500 dolara yükselecek.

Ethereum, 450 dolar ve 455 dolarlık destek seviyelerinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor. Fiyat şu anda 460 dolarlık direncin üzerinde ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor. Saatlik ETH/USD grafiğinde 444 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş eğilimi çizgisi var. 470 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde açık bir kırılma olursa parite güçlü bir ralli başlatabilir.

Ethereum Fiyatının Yeniden Artması Muhtemelen

440 doların üzerinde bir destek tabanı oluşturduktan sonra, Ethereum istikrarlı bir yükselişe geçti. ETH fiyatı, pozitif bölgeye geçmek için 450 dolar ve 455 dolar direnç seviyelerini kırdı. Yukarı doğru hareket, fiyatın kilit 460 dolarlık direncin üzerine çıkmasına ek olarak 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıkmasına neden oldu. 467 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor.

İlk destek, 460 dolarlık bölgenin (çoklu dokunma bölgesi) yakınındadır. Aynı zamanda, 441 dolarlık düşük seviyeden 467 dolara yükselen son yukarı doğru hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesine yakın. İlk kilit destek, boğaların ortaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğu 455 dolar seviyesine yakın. Saatlik ETH/USD grafiğinde 444 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var.

Jindal’a göre artan yönde, 468 dolar ve 470 dolar seviyeleri önemli engellerdir. 470 dolar direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir kapanış, kapıları keskin bir artış için açabilir. Bir sonraki kilit direnç 480 dolar seviyesinin yakınında görülüyor. Herhangi bir başka kazanç, 495 dolar ve 500 dolar seviyelerine doğru bir hareket gerektirebilir.

ETH’de Olumsuz Bir Durum Yaşanır mı? 

Ethereum için 460 dolardan başlayan birçok destek var. İlk temel destek 455 dolar seviyesine yakın. Ana destek trend çizgisi, 445 dolar ve 100 saatlik SMA’nın yakınında oluşuyor. 444 dolarlık destek seviyesinin altında net bir kırılma, mevcut yükseliş görünümünü olumsuz etkileyebilir. Daha fazla kayıp, 420 dolarlık destek bölgesine doğru bir düşüş için kapıları açabilir.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD: ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.
  • Saatlik RSI: ETH/USD için RSI şu anda 60 seviyesinin oldukça üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi: 455 ABD doları
  • Ana Direnç Seviyesi: 470 ABD doları

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x