Yükleniyor...
Sponsored

Sandbox, Müzikal Metaverse için Warner ile Anlaşma Sağladı

Popüler metaverse platformu The Sandbox, yeni ortaklıklarla erişimini genişletmeye devam ediyor.

warner sandbox metaverse evreni

Popüler metaverse platformu The Sandbox, yeni ortaklıklarla erişimini genişletmeye devam ediyor. Sandbox bu kez Warner Music Group ile metaverse evreninde bir müzikal tema parkı ve konser salonu oluşturmak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sandbox, Warner Music Group (WMG) ile yeni bir ortaklık içinde müzik temalı sanal bir dünya sunmayı hedefliyor. Yapılan duyuruda ekip, Warner’ın ilk kez NFT ve metaverse dünyasına adım attığını belirtti.

Sandbox ekibi, WMG’in sanatçılarının metaverse’de görünmesi için portal görevi görecek bir “ARAZİ” satın aldığını ekledi.

warner sandbox metaverse

Çok uluslu eğlence ve plak şirketi Warner konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

“The Sandbox ile ortaklığımız, sanal gayrimenkul sahipliği ile metaverse’e yeni bir katman ekliyor. Warner Music, artık metaverse’de yerini aldı.”

Müzikal Metaverse Girişimi

warner music the sandbox metaverse

Warner Music Group Baş Dijital Sorumlusu Oana Ruxandra şöyle konuştu;

“Gerçek dünyadaki sınırlamalara meydan okuyan, sanatçılarımızın ve hayranlarının daha önce hiç olmadığı kadar etkileşim kurmasına olanak tanıyan kalıcı, sürükleyici sosyal müzik deneyimleri geliştiriyoruz.”

Bu yeni projede, Warner’ın önde gelen sanatçıları müzikal tema parkında ve konser salonunda müzik ziyafeti verecek. Sandbox metaverse’ünde ilk müzik dünyası oluşturulacak, canlı konserler ve WMG sanatçılarını içeren müzik deneyimleriyle kullanıcılara yeni bir hizmet sunacak.

Bu ayın başlarında Hong Kong bağlantılı mega şehir için planlarını açıklayan Sandbox, bu yeni mekanın yakınında bir LAND satışı gerçekleştirecek ve müzik tutkunlarının bir sanal arsaya sahip olmalarını sağlayacak.

sandbox

The Sandbox’ın COO’su ve kurucu ortağı Sébastien Borget, bu stratejik ortaklığın metaverse’ü bir adım ileriye taşıdığını ve olasılıkların çok heyecan verici olduğunu söyledi.

The Sandbox’ın girişim şirketi Brinc ile birlikte 50 milyon dolarlık bir hızlandırma programını başlattığını duyurmuştuk. Sandbox Metaverse Accelerator Programının 2022’nin ikinci çeyreğinde başlaması planlanıyor ve önümüzdeki üç yıl içinde yüz projeye 250.000 dolar yatırım yapması hedefleniyor.

SAND Fiyatı

CoinGecko verilerine göre, projenin yerel tokeni SAND, yazı yazıldığı sırada %5.8 oranında yükselişe geçerek 3,47 dolardan işlem gördü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x