Yükleniyor...
Sponsored

Santiment’ten Bir Yönetici Solana (SOL), Uniswap (UNI), AAVE ve Decentraland’ı (MANA) İnceledi

Santiment kripto para analitik firmasından bir yönetici, bu haftanın başlarında fiyatları artan ancak sonradan düzeltme yaşayan kripto paraları inceledi.

analizz

Santiment kripto para analitik firmasından bir yönetici, bu haftanın başlarında fiyatları artan ancak sonradan düzeltme yaşayan kripto paraları inceledi. Analistin incelediği kripto paralardan bazıları dünden bu yana yine yükselişe geçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir YouTube videosunda, Santiment pazarlama direktörü Brian Quinlivan, 30 günlük piyasa değerinin gerçekleşen değere (MVRV) metriğinin kripto para yatırımı yapmak için inceleme yaparken yardımcı olduğunu söylüyor. MVRV metriği, dolaşımdaki kripto paralar için ortalama kar/zararı ortaya çıkarıyor.

Analiste göre, merkeziyetsiz kripto borsası Uniswap (UNI), şu anda 30 günlük MVRV’si açısından “iyi bir fırsat bölgesine” düşüyor.

“İyi bir fırsat bölgesi olmak için genellikle %15’in altında bir şey ararız ve orada kesinlikle %15’in çok altına atladık… Uniswap için hâlâ fırsat bölgesindeyiz.”

Ancak Uniswap, borsa arzının buna bağlı olarak artmasıyla borsalara artan bir giriş gördü, diye açıklıyor Quinlivan. Analist, bu gelişmenin “biraz endişe verici” olduğunu söylüyor.

Quinlivan, balinaların bir DeFi kredi protokolü olan Aave’nin (AAVE) yönetim token’ınını biriktirdiğini söylüyor. Analist, bunun kripto varlığının “kilit paydaşlarından iyi bir işaret” olduğunu söylüyor. AAVE’nin yükseliş metriği gösterdiğini de ekliyor. Quinlivan, Decentraland’ın ise MVRV ve zincir üstü ölçümlerinin düşüş eğiliminde olduğunu belirtti.

Kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Solana’daki (SOL) geliştirme faaliyetinin geçen yıl arttığını söylüyor.

“Günlük GitHub gönderimleri şu anda günde yaklaşık 500’ün biraz üzerinde, bir yıl önce 190’dı. Bu çok iyi bir işaret ve Solana’nın ekibinin hala ürünü geliştirmeye inandığının bir göstergesi, mümkün olduğunda yenilik yapıyor ve uzun vadeli sürdürülebilirliğe sahip olduğuna inanıyorlar ve bu, herhangi bir varlık söz konusu olduğunda akılda tutulması gereken gerçekten harika bir şey.”

Solana’nın yerel tokeni SOL, yazının yazıldığı sırada 106 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x