Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Inu, Layer-2 Çözümünün Açık Test Ağı Çok Yakında Başlatılacak

İşletmeler için blok zinciri çözümleri sağlayıcısı Unification Foundation'un yakın tarihli Medium blog gönderisinde, Shiba Inu'nun Layer 2 ölçeklendirme çözümü Shibarium'un halka açık test ağının "çok yakında" piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Shiba Inu agi SHIB

İşletmeler için blok zinciri çözümleri sağlayıcısı Unification Foundation’un yakın tarihli Medium blog gönderisinde, Shiba Inu’nun Layer 2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’un halka açık test ağının “çok yakında” piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aralık ayında geliştirici Eric M, Shibarium’un sessizce bırakılamayacağını ve yapılması gereken bazı şeyler olduğunu ekleyerek bir tweet attı. Topluluğa, çok beklenen ölçeklendirme çözümünün yakında başlatılacağına söyledi. Ardından Shibarium’un özel test ağının ikinci versiyonu başlatıldı.

Shiba Inu geliştiricileri, proje için kesin bir zaman çizelgesi yayımlamadılar. Bu durum Shibarium lansmanının süresiz olarak ertelenmeye devam edeceğine dair bazı endişelere yol açtı. 

Shiba Inu, Ethereum blok zincirinin üstünde bir ERC-20 tokeni olduğunu için, birçok kişi karşılanamayan yüksek gas ücretlerinden muzdarip. Bu nedenle, işlemlerin potansiyel olarak çok daha hızlı ve daha ucuz hale geleceği göz önüne alındığında, Shibarium’un bir oyun değiştirici olmasını bekleniyor. Böylece Shiba Inu oyun içine optimize edilmiş olacak. 

Shiba Inu Geliştiricileri, SHI Adıyla Stabilcoin Geliştirmeyi Planlıyor

shiba inu shib

Shiba Inu’nun Ryoshi takma adlı kurucusu, Bone ShibaSwap’ın (BONE) Shibarium’un birincil çift tokeni olarak kullanılacağını duyurdu.

Ayrıca ekip, Layer 2 çözümünün ademi merkeziyetçilik ilkelerine bağlı kalacağını vurgulayarak, tek bir başarısızlık kaynağı olmayacağını açıkça belirtti.

Shiba Inu geliştiricileri ayrıca hem Ethereum hem de Shibarium üzerinde çalışacak olan SHI adlı algoritmik bir stabilcoin geliştirmeyi planlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x