Yükleniyor...

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Yüzde 40 Düştü

ShibBurn portalından alınan verilere göre, piyasadaki en büyük meme tokenlerinden Shiba Inu (SHIB) yakma oranı son 24 saatte yüzde 40 düştü.

Shiba Inu SHIB Yakim Orani Yuzde 40 Dustu

ShibBurn portalından alınan verilere göre, piyasadaki en büyük meme tokenlerinden Shiba Inu (SHIB) yakma oranı son 24 saatte yüzde 40 düştü.

Geçen haftayı Dogecoin ile birlikte yükselişle kapatan Shiba Inu’nun (SHIB) yakılma hızı düşüş gösteriyor. Bu kadar güçlü ve hızlı bir düşüş endişe verici görünse de yatırımcıların panik moduna girmemesi gerektiği belirtiliyor.

Shiba Inu Yakım Oranı Düşüşte

Son 72 saatte, SHIB’nin piyasadaki fiyatı büyük bir hızla yükseldi ve aylardır görülmeyen bir fiyat seviyesine ulaştı. Böyle hızlı bir değer artışı, pazardaki girişlerin artmasına ve SHIB’in yakılmasını sağlayan en iyi yollarından biri olan daha fazla ağ etkinliğine neden oldu.

Bugün gördüğümüz yakılma oranındaki düşüş, birkaç gündür izlediğimiz yüksek değerlerin içerisindeki ufak bir düzeltme olarak öne çıkıyor.

Shibburn web sitesine göre, dün son 24 saat içinde 292.259.359 SHIB yakılmıştı. Haberin yazıldığı an itibariyle yakılan SHIB sayısı 86,506,871 seviyesinde. Bu da 24 saat içerisinde yüzde 40’lık bir düşüşün olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner