Yükleniyor...

Socios’tan Barcelona’nın Yan Kolu Barça Studios’a Yatırım

Spor ve kripto sektörü arasındaki bağ büyümeye devam ediyor.

Sociostan Barcelonanin Yan Kolu Barça Studiosa Yatirim

Spor ve kripto sektörü arasındaki bağ büyümeye devam ediyor. Bir tarafta yeni spor ortaklıkları haberleri gelirken son olarak da önemli bir gelişme FC Barcelona ve Socios’tan geldi. FC Barcelona, kulübün Blockchain, NFT ve Web3 stratejisinin büyümesini hızlandırmak için Barça Studios’un yüzde 24.5’in Socios’a 100 milyon euroya sattığını duyurdu.

Socios, Barcelona’nın Yan Kolu Barça Studios’un Yüzde 24.5’ini Satın Aldı

Kripto ve spor konuları açıldığında akla ilk gelen isimlerden birisi olan Socios, yeni ortaklıklar ve satın alımlar yaparak büyümeyi sürdürüyor. Yakın zamanda Wave ile ortaklık kuran Socios, son olarak ünlü futbol takımı FC Barcelona’nın Blockchain ve web3 teknolojilerini hızlandırmak için adım attı.

Barça Studios, hayranlara ulaşmak ve yeni gelir akışları üretmek için Socios.com’un uluslararası hayran topluluklarındaki ölçeğini kullanarak hayranları Kulüp ile birleştiren bir yardımcı program sunacak. Böylelikle kulüp Socios.com’un blockchain teknolojisindeki kapsamlı deneyiminden yararlanabilecek. 

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“Barça Studios artık Kulübün Web3 içerik stratejisini uygulamaya koymaya yardımcı olmak ve kulübe sezonlar boyunca fayda sağlayacak yeni uzun vadeli gelir akışları sunmak için teknolojimizden, uzmanlığımızdan ve küresel ölçeğimizden yararlanabilir. gelmek. Hayranları takımlarına ve birbirlerine yaklaştıran topluluklar oluşturmada teknolojinin oynayabileceği rol konusunda tutkuluyuz. Blockchain teknolojisi, hayranlara topluluklarında kaldırılamayan veya iptal edilemeyen, harcanamayan veya süresi dolan bir rol ve üyelik sağlayabilir”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner