Yükleniyor...

Solana (SOL) kritik virajda!

Son bir haftadır neredeyse aralıksız yükselen Solana (SOL) teknik yapıyı aşığı yönlü kırdığı zaman tehlike çanlarını çalabilir.

Solana SOL Tehlike Canlari Caliyor Buyuk Dusus

Son bir haftadır neredeyse aralıksız yükselen Solana (SOL) teknik yapıyı aşığı yönlü kırdığı zaman tehlike çanlarını çalabilir.

Kripto para piyasasındaki kara bulutların dağılmasıyla birlikte yukarı yönlü atak yapan SOL, 17,27 dolardan 20,42 dolara gelerek bir haftada yüzde 18’lik bir performans imza attı. Çeşitli söylemlere rağmen yükselen trendini korumayı başaran popüler coin, güncel olarak 20,19 dolardan işlem görüyor. Fakat teknik yapının giderek zorlaşması, SOL’ün başına dert açabilir. Peki ya SOL’de hangi fiyatlar takip edilebilir?

Solana (SOL) teknik analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

17,27 dolardan yükselişine başlayan SOL, kısa sürede 20,19 dolara gelerek hem ekosistemi hem yatırımcıları adına pozitif bir görünüm sergiledi. Bu süreçte birkaç kez olsa da yükselen trendini ihlal eden major coin, ayakta kalmayı başardı. Ancak, teknik yapının giderek zorlaştığını ve piyasanın hala belirsiz bir durum içinde olduğunu ele alırsak, SOL için kısa vadede farklı fiyat hareketleri izleyebiliriz.

SOL‘ün yukarı yönlü ivmesini devam ettirebilmesi adına hem temel analiz hem de teknik tarafın güçlü devam etmesi gerekiyor. Teknik analiz için yükseliş yönlü hareketlerde takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 20,19 – 20,89 – 21,31 ve 22 dolardır. Haber akışının tekrardan negatif bir duruma evrilmesi veya BTC’nin ani düşüşü, SOL fiyatını sırasıyla 19,31 – 18,54 ve 17,90 dolara kadar çekebilir.

Ekran Resmi 2023 09 19 15.27.31

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x