Yükleniyor...

Kripto bankasının Ethereum stake oranında devasa artış!

Anchorage Digital’in Kurucu Ortağı ve Başkanı Diogo Mónica, 2023'teki Ethereum stake oranlarının 4 kat arttığını açıkladı.

Ethereum arz

Anchorage Digital’in Kurucu Ortağı ve Başkanı Diogo Mónica, 2023’teki Ethereum stake oranlarının 4 kat arttığını açıkladı.

Ethereum’a olan ilgi giderek artıyor. Anchorage Digital tarafından yayımlanan raporlara göre, kurumsal müşterilerin yüzde 40’ından daha fazlası elindeki Ethereum’ları platformda platform üzerinde stake ediyor. Yıl içersinde 4 kat artış gösteren Ethereum stake işlemleri, kullanıcıların ve yatırımcıların altcoin’lerine olan güvenini gösteriyor.

Yetkili isimden açıklama geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dijital varlık bankası Anchorage Digital, kurucu ortağı ve Başkanı Diogo Mónica’ya göre bu yıl platformda stake edilen Ethereum miktarında dört kat artış görüldü. Móncia, geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda, kurumsal Ethereum stake işlemlerindeki büyümenin Anchorage’ın 2023’te imza attığı en büyük değişikliklerden biri olduğunu ifade etti.

Móncia, “Geçen yıl FTX’in çöküşü bazı kurumsal projeleri arka plana düşürürken, çok az kurum dijital varlık ekosisteminden tamamen çıktı” dedi. Konuyla ilgili olarak yalnızca Móncia deği, birçok yetkili isim ve kripto para toplulukları pozitif anlamda açıklamalar yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x