Yükleniyor...

Memecoin’lerde milyoner olan trader bu projelere yöneldi!

Gizemli bir trader, Solana (SOL) ekosistemindeki memecoin'lerde çeşitli işlemler ile milyonlarca doları cebe indirdi.

memecoin solana cilginlik

Gizemli bir trader, Solana (SOL) ekosistemindeki memecoin’lerde çeşitli işlemler ile milyonlarca doları cebe indirdi.

26 Nisan’da blokzincir analiz firması Lookonchain, “paulo.sol” isimli Solana Name Service hesabına sahip bir trader’ın işlemlerini paylaştı. Memecoin yatırımcısı; Dogwifhat (WIF), Jeo Boden (BODEN) ve Bonk (BONK) gibi memecoin’ler üzerinden büyük bir kâr elde etti.

solana agi

Solana’daki memecoin’ler ün yapmaya devam ediyor!

Gizemli trader, 11 Kasım 2023’te BONK’a yatırım yaptı. Söz konusu cüzdan, ilerki süreçlerde düşük seviyelerden alım ve yüksek seviyelerden satış yaparak şaşırtıcı işlemler gerçekleştirdi. Trader, BONK alım-satımlarından yaklaşık 6,28 milyon dolar gelir sağladı.

Paulo.sol, BONK yatırımının ardından WIF ve BODEN’e yöneldi. Trader, memecoinler’in piyasaya çıkışında aceleci davranmadı. Gizemli kişi, yatırım yapmaya piyasa yukarı hareket etmeye başladığında başladı. Paulo.sol, 4 Aralık 2023’te WIF ve 6 Mart’ta BODEN alım-satımına başladı. Trader, WIF işlemlerinden 9,51 milyon dolar ve BODEN’den 7,04 milyon dolar kâr elde etti.

solana sol memecoin

Solana ekosisteminin merak edilen kullanıcısı, gerçekleştirdiği şlemlerinden toplamda  22,83 milyon doların üzerinde kâr elde etti. Anonim yatırımcı milyonlarca kâr elde etmiş olsa da hâla elinde 7,6 milyon dolar değerinde BODEN ve 5,7 milyon dolar değerinde WIF tutuyor. Bu memecoin’lere ek olarak diğer memecoinlere de para yatırmaya başladı. Kripto cüzdanı Pup (PUPS) ve Popcat (POPCAT) adlı tokenleri satın almaya başladı.

Paulo, POPCAT için 1,77 milyon dolar ve PUPS için yaklaşık 6 milyon dolar harcayarak Solana’daki projelerin en büyük yatırımcısı haline geldi.Topluluk üyeleri, etkileyici alım-satımları nedeniyle nedeniyle yatırımcıyı övdü. Bir X kullanıcısı, Paulo’nun şanslı olmadığını ancak diğerlerinden “daha fazla inanca” sahip olduğunu belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner