Yükleniyor...

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Kripto Para Birimi

Son 24 saat içerisinde bazı kripto para birimlerinde önemli artışlar görüldü.

piyasa

Son 24 saat içerisinde bazı kripto para birimlerinde önemli artışlar görüldü. Yazımızda son 24 saat içerisinde en fazla artış gösteren kripto para birimlerini derledik.

Telcoin (TEL)

En çok yükselenler arasında yer alan bir diğer varlık da Telcoin oldu. Telcoin, adından da anlaşılacağı üzere, mobil odaklı bir kripto para birimidir. Mobil ağlar ile kripto para arasında bir entegrasyon kurmayı amaçlar.

Varlık son 24 saat içerisinde %41.8 oranında artış göstererek 0,02152602 dolardan işlem görüyor.

Axie Infinty (AXS)

Axie Infinity’nin tokenı olan AXS, Ethereum (ETH) tabanlı bir kripto para birimidir. Oyun odaklı bir kripto para olan AXS, oyun oynadıkça kazanılabilir. Pokemon’dan esinlenerek yaratılan oyun, son zamanlarda oldukça büyük bir popülerliğe ulaşmış durumda.

Axie Infinity, Coingecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %40.6 oranında arttı ve şu anda 43,12 dolar üzerinden işlem görüyor.

Internet Computer (ICP)

Internet Computer blockchain’i geleneksel internet yapısını küresel bir işlem platformuna dönüştürmeyi amaçlayan bir platformdur. Uygulamanın yerel tokenı ise ICP’dir.

ICP de son 24 saatte, yatırımcılara en fazla kar elde ettiren kripto paralar arasında yer aldı. Coingecko verilerine göre varlık %40.3 oranında yükseldi ve şu anda 44,83 dolardan işlem görüyor.

Theta Network (THETA)

Theta Network, blockchain üzerinde, merkeziyetsiz olarak video yayını yapabilmek için oluşturulan bir platformdur. Platformun en önemli amacı, videoların stabil bir biçimde dünyanın dört bir tarafına ulaştırılmasını sağlamaktır.

Platformun yerel tokenı THETA da en çok yükselen kripto paralar arasında yer aldı. Varlık son 24 saat içerisinde %24.8 oranında yükseldi ve şu anda 5,68 dolardan işlem görüyor.

Theta Fuel (TFUEL)

Theta Fuel, sosyal ağlardaki kullanıcıların bir araya gelmesi sonucunda oluşan güçle, video dağıtan ve paylaşılmasına olanak sağlayan bir platformdur.

Platformun yerel tokenı TFUEL en çok yükseliş gösteren kripto paralar arasında yer aldı. Yazı kaleme alındığı sırada TFUEL, Coingecko verilerine göre %21.4’lük yükselişle 0,330486 dolar seviyesinde yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner