Yükleniyor...

Son 24 Saatte %40’ın Üzerinde Değer Kazanan Filecoin (FIL), Litecoin’i (LTC) Geride Bırakarak 9. Sıraya Yükseldi

Merkeziyetsiz depolama ağı Filecoin (FIL) yükselişini sürdürüyor.

son 24 saatte 40in uzerinde deger kazanan filecoin fil litecoini ltc geride birakarak 9 siraya yukseldi 2

Merkeziyetsiz depolama ağı Filecoin (FIL) yükselişini sürdürüyor. Filecoin, son 24 saatte %40’ın üzerinde artış kaydederek piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi içine girmeyi başardı. Filecoin CoinMarketCap verilerine göre, yayın saati itibariyle 9. sırada yer alıyor. 

son 24 saatte 40in uzerinde deger kazanan filecoin fil litecoini ltc geride birakarak 9 siraya yukseldi
Kaynak: CoinMarketCap

Geçtiğimiz haftalarda elde ettiği çift haneli kazançlar ile adından söz ettiren Filecoin, yine %40 oranında bir kazanım ile kripto para topluluğunun gündemine oturdu. 220 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyen Filecoin, yayın saati itibariyle 217 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Son 7 günde %152 değer kazanan Filecoin, son 30 günde ise %464 oranında artış kaydetti. Filecoin hakkında detaylı bilgi için “Filecoin Nedir? Filecoin Ne İşe Yarar?” başlıklı rehberimize göz atabilirsiniz.

Litecoin’i (LTC) Geride Bıraktı

Filecoin, bu performansıyla Litecoin’i piyasa değerine göre sıralamada geride bıraktık ve 10. sıraya gerilemesine neden oldu. Hala 3 yıl önce belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesinin %45 gerisinde olan Litecoin, yayın saati itibariyle 196 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x