Yükleniyor...

Popüler Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve 4 Altcoin İçin Fiyat Hedeflerini Açıkladı

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, 6 altcoin'in aşırı yükseleceğine inanıyor.

populer analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada ve 4 altcoin icin fiyat hedeflerini acikladi

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, 6 altcoin’in aşırı yükseleceğine inanıyor. 

Van de Poppe, 184.500 Twitter takipçisine Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için büyük fiyat yükselişlerinin yolda olduğunu düşündüğünü söylüyor. Analist yayın saati itibariyle 1.919 dolardan işlem gören Ethereum’un 5.000 dolara ulaşmasının “kaçınılmaz” olduğunu söylüyor.

Ek olarak trader, Ethereum’un akıllı sözleşme alanındaki rakiplerinden biri olan Cardano’nun da yakında tüm zamanların en yüksek seviyesini yaklaşık 1.55 dolar ile geride bırakacağını tahmin ediyor. ADA, yayın saati itibariyle 1.19 dolardan işlem görüyor.

“Şimdiye kadar, Cardano için çok iyi. Neredeyse mükemmel. BTC uslu durursa, bu iyi olacak ve biraz daha yükselecek.”

populer analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada ve 4 altcoin icin fiyat hedeflerini acikladi 1

Van de Poppe, Chainlink’in (LINK) mevcut değerini neredeyse iki katına çıkaracağını ve 50 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor. Merkeziyetsiz oracle ağı, yayın saati itibariyle 29 dolardan işlem görüyor.

Daha az bilinen oracle platformlarına gelirsek analist,  açık kaynak projesi DIA’nın şu anki 4.43 dolarlık fiyatının neredeyse üç katına çıkacağını tahmin ediyor.

“DIA harika gidiyor ve burada güzel bir sıçrama yaptı. Düşüşler satın alım için ilgi çekiciydi. Hala öyleler… 10 dolar ufukta.”

populer analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada ve 4 altcoin icin fiyat hedeflerini acikladi 2

Van de Poppe, bu yıl büyük kazançlar elde edebilecek ve 0.14 dolara yükselebilecek başka bir proje olarak Reef Finance’ı (REEF) sıralıyor. Merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemi, yayın saati itibariyle 0.03982978 dolardan işlem görüyor.

“Bu, devam etmeye hazır görünüyor. Sürekli daha yüksek dipler, yukarı doğru devam etmenin yollarını arıyor. 0.05 doları kırarak, 0.088 ABD doları ve 0.14 ABD dolarını hedefliyorum.”

populer analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada ve 4 altcoin icin fiyat hedeflerini acikladi 3

Son olarak, analist, 0.176 dolarlık mevcut fiyatından 0.29 dolara kadar yükselebileceğine inandığı Zilliqa’yı (ZIL) takip ettiğini söylüyor:

“Bu hala yukarı doğru koşuyor ve daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yapıyor. Olası girişler için izlenecek seviyeler: 0.15 ABD doları ve 0.12-0.13 ABD doları. Bunlar geçerli olduğu sürece, yol 0.275-0.29 ABD dolarına açıktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x