Yükleniyor...

Sui (SUI), Kripto Piyasasına Merhaba Dedi!

Sui (SUI), merkezi borsalarda listelenmesinin ardından 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

sui listelendi

Sui (SUI), merkezi borsalarda listelenmesinin ardından 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

Kripto endüstrisinin merakla beklediği SUI, merkezi kripto borsalarında listelendi. Binance, KuCoin ve Gateio gibi borsalarda listelenen SUI, 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş yaşadı. Ancak hemen ardından gelen satış baskısıyla birlikte, SUI fiyatının 1.25 dolara gerilediği görüldü.

Katman-1 blockchain’i olan Sui, airdrop furyasının olduğu dönemde oldukça popülerlik kazanmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından proje, merkezi borsalarda yerini aldı.

Sui (SUI), Merkezi Borsalarda Listelendi

Toplam 10 milyarlık bir arza sahip olan SUI, Binance launchpad’inin hemen ardından borsada listelendi. Sui’yi listeleyen diğer borsalar arasında, KuCoin, Huobi, Bybit ve Gateio da yer alıyor.

Neredeyse tüm merkezi borsalara giriş yapan Sui, kripto yatırımcıları tarafından yoğun ilgi gördü. SUI, listelendiği saatten itibaren yaklaşık 251 milyon dolarlık bir hacme ulaştı.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, Sui’nin dolaşım arzına göre piyasada değeri 287 milyon dolar civarında. Kripto para biriminin tüm arzının piyasa değeri ise yaklaşık 13.5 milyar dolar seviyesinde. Ayrıca CoinMarketCap, dolaşımdaki SUI miktarını 217.696.083 olarak gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner