Yükleniyor...

Tarih Verildi: Coinbase XRP’yi Delist Edebilir!

Kripto para topluluğunun önden gelen isimlerden Adam Cochran, Coinbase’in XRP’yi delist etmesi için avukatlarıyla görüşmelerde bulunduğunu ifade etti

tarih verildi coinbase xrpyi delist edebilir

Kripto para topluluğunun önden gelen isimlerden Adam Cochran, Coinbase’in XRP’yi delist etmesi için avukatlarıyla görüşmelerde bulunduğunu ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase’in XRP’yi delist etmesiyle alakalı olarak çeşitli iddiaların dolaştığını ifade eden Cochran, kripto para borsasının bunun için avukatlarıyla görüşme sağladığını dile getirdi. Cochran, şu ifadeleri kullandı:

“Coinbase’in, XRP’nin delist edilmesi konusunda avukatla görüşmeler yaptığını öne süren kaynaklar var. Görünüşe göre, iki potansiyel plan da şekilleniyor, birincisi XRP Cuma günü delist edilecek. Bunun hangi Coinbase ürünlerini etkileyeceği belli değil, ancak büyük olasılıkla Coinbase ve Pro etkilenecek.”

Kripto para dünyasının popüler isimlerinden Max Keiser da söz konusu iddiayı dile getirdi. Ona göre Coinbase, XRP’yi delist etmezse zor günler yaşayacak. Keiser şunları söylüyor:

“Coinbase, XRP‘yi borsadan çıkarmadığı sürece halka açılmakta zorlanacak. Bir söylentiye göre Cuma günü delist edilecek. Ve bu diğer borsaları tetikleyecektir. Yıllardır söylediğim gibi XRP, 0 dolar değerinde bir exit scam projesidir.”

Keiser daha sonra söylentinin doğrulandığını tweet’ledi:

“Söylenti doğrulandı. Coinbase Cuma günü XRP’yi delist edecek.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x