Yükleniyor...

Tether Kurucu Ortağı Metaverse ve NFT’ler Hakkında Konuştu

Tether’ın kurucu ortaklarından William Quigley NFT’ler ve metaverse hakkında konuştu.

tether kurucu ortagi metaverse ve nftler hakkinda konustu

Tether’ın kurucu ortaklarından William Quigley NFT’ler ve metaverse hakkında konuştu. Quigley, NFT’lerin bu yıl gördüğü ilgiye rağmen daha fazla büyüyeceğini öngörüyor. 

Bloomberg, Tether kurucu ortağı William Quigley ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda Quigley, metaverse’lerdeki NFT satışlarının yıllık 10 trilyon doların üzerine çıkacağını düşündüğünü söyledi. Quigley gözünü NFT piyasasının büyük olanaklarına diktiğini söylüyor:

“Tüketici-ürün açısından, benim için ilginç olan, 1 milyon dolara satılan bir NFT değil, her biri 1 dolardan satılan bir milyon NFT. Dijital koleksiyon ürünleri için yepyeni bir iş. Bu bana daha uzun ayaklar ve genel olarak daha büyük bir pazar gibi görünüyor.”

Quigley NFT alanına yabancı değil. Kurucu ortak, NFT’ler konusunda uzmanlaşmış bir proof of stake blokzinciri olan Worldwide Asset eXchange’i (WAX) başlatmıştı. 

Ona göre video oyunlarındaki sanal ögeler için mevcut manzaradan daha büyük alımlar gerçekleşebilir:

“Video oyunlarında gelir modeli artık sanal öğeler ve bu yıllık 175 milyar dolarlık bir iş. Bence metaverse bundan çok daha büyük olmalı çünkü bu her şey, sadece oyun değil.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner