Yükleniyor...
Sponsored

Türk İlaç Firması Abdi İbrahim’den Metaverse Hamlesi Geldi

Birçok şirket, son zamanların popüler teknolojisi olan NFT ve metaverse alanında yer almak için çalışmalar yapmaya başladı.

abdi ibrahim metaverse

Birçok şirket, son zamanların popüler teknolojisi olan NFT ve metaverse alanında yer almak için çalışmalar yapmaya başladı. Teknolojik gelişmelerin ve gündemin gerisinde kalmak istemeyen firmalar, NFT ve metaverse sektörüne dahil olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Dünyadaki şirketlerin yanı sıra Türkiye’deki şirketler de bu alanda var olmak için hazırlık yapmaya başladı.

Abdi İbrahim, Decentraland’da Yerini Almaya Hazırlanıyor

metaverse evreni 1
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz Ocak ayında ‘The Journey of Healing’ isimli ilk NFT koleksiyonunu başlatan Türk ilaç şirketi Abdi İbrahim, bu kez metaverse evrenine adım attığını duyurdu.

NFT dünyasına katılarak Türk ilaç şirketleri arasında bir ilki gerçekleştiren Abdi İbrahim, metaverse evrenine giriş yapıyor. ‘The Journey of Healing’ isimli NFT koleksiyonunun ardından metaverse’te yer almaya hazırlanıyor.

Abdi İbrahim, gelecek ay, popüler metaverse platformu Decentraland’ın kurum içi etkinliklere ev sahipliği yapacak bölümlerden oluşan yapısını kullanmaya hazırlanıyor.

Bununla birlikte şirket ilk etapta Decentraland platformunda NFT koleksiyonlarını sergileyecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x