Yükleniyor...

Ünlü analist Martinez, Dogecoin (DOGE) için hedef verdi!

Kripto analisti Ali Martinez, Elon Musk'ın da göz kırptığı Dogecoin'in (DOGE) 0,1 dolar seviyesine yükselebileceğini belirtti.

Dogecoin DOGE

Kripto analisti Ali Martinez, Elon Musk’ın da göz kırptığı Dogecoin’in (DOGE) 0,1 dolar seviyesine yükselebileceğini belirtti.

Kripto para piyasasının gidişatında trendler aktif bir şekile takip ediliyor. Yatırımcılar, spot Bitcoin ETF’ler sonrası neler olabileceği yönünde merak içerisinde. Özellikle yükseliş trendlerinde hangi kategorilerin ön plana çıkacağı konuşulan konular arasında yer alıyor.

Eylül ayından bu yana yükselen kripto para piyasasında, bazı memecoin’ler beklentileri karşılayamadı. Özellikle Dogecoin (DOGE), 2023 yılını zayıf bir performans ile geçirdi. Ünlü kripto analisti Ali Martinez, yaptığı analizde DOGE’nin 0,1 dolara ulaşabileceğini işaret etti.

Dogecoin (DOGE) için beklenti yüksek

Kripto para piyasasında Dogecoin (DOGE) için beklentiler yüksek. Yatırımcılar olası bir memecoin furyasında DOGE’nin ön plana çıkmasını bekliyor.

2023 yılında DOGE’nin boğa koşusu yaşaması beklenilirken, ön plana çıkan proje BONK oldu. 2024 yılında DOGE’nin nasıl fiyatlanacağı merak konusu oldu.

DOGE dogecoin haber görsel

Kripto piyasasının pozitif gidişatında, DOGE hakkında yorumlar gelmeye başladı. Ünlü kripto analisti Ali Martinez, DOGE’nin 3 günlük grafikte bir satın alma sinyali verdiğini ve 0,074 dolar desteğinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş potansiyeli taşıdığını ifade etti. Martinez, DOGE’nin 0,074 dolar desteğinin üzerinde kalıcı olması halinde 0,1 doları hedefleyeceğini belirtti.

Kripto para birimlerine yönelik otomatik teknik analiz yapan ChartAI Bot, X platformunda DOGE için 0,088 doların direnç noktası olduğunu öne sürdü. Bir başka analist World Of Charts, DOGE’nin bu seviyeyi kırması durumunda fiyatının yüzde 45 ila yüzde 50 oranında yükseliş yaşayacağını iddia etti. Analist, direnç noktasının kırılması halinde DOGE’nin 0,1276 doları hedefleyeceğini belirtti.

DOGE için en büyük destek Elon Musk’tan gelmişti. Musk, geçtiğimiz günlerde X platformunda katıldığı bir Spaces’te, halen daha DOGE tuttuğunu söyledi. Musk’ın DOGE’ye verdiği destek, akıllara yeni bir memecoin furyasını getirdi.

DOGE, son 24 saatlik işlem hacminde yüzde 20’lik düşüşle 329 milyon dolara ulaştı. DOGE, piyasa değerine göre sıralamada 10’uncu sırada yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner