Yükleniyor...

Ünlü Şarkıcı Emre Aydın’dan Kripto Para Tahminleri!

Ünlü şarkıcı ve şarkı yazarı Emre Aydın'ın başarılı müzik kariyerinin yanı sıra, kripto paralara ve blockchain teknolojisine olan ilgisini artık bilmeyen yok.

aydın

Ünlü şarkıcı ve şarkı yazarı Emre Aydın‘ın başarılı müzik kariyerinin yanı sıra, kripto paralara ve blockchain teknolojisine olan ilgisini artık bilmeyen yok. Aydın, kripto paralarla tanışmasının Bitcoin’in yeni çıktığı denebilecek zamanlara denk geldiğini ve bir arkadaşı aracılığı ile merak sardığını yapılan bir röportajda dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralara yatırımcı olarak ilgisinin yanı sıra, blockchain kullanımının müzik sektöründeki gidişatını da değerlendiren Emre Aydın; yerel kripto para topluluğu tarafından oldukça ilgi görüyor.

Kişisel Twitter sayfasında sık sık kripto para uzmanlarının görüşlerini paylaşan Aydın, 11 Haziran’da yaşanan Bitcoin düşüşünün ardından Twitter’da şu yorumu yaptı:

“Beş dakikada değişir bütün işler”

Bu tweet’i kripto para topluluğu lider kripto varlığının düşüşüne yorunca, Emre Aydın’a Bitcoin tahminleri soruldu ve ünlü sanatçı da şunları söyledi:

“Son iki global krizde de S&P 500 birkaç kez dip yapmış ve her yeni dalga bir öncekinden daha büyük olmuş malesef. İlk dalga 12 Mart’taydı sanırım, Bitcoin 3900 dolar civarına kadar inmişti.”

Bu fiyat tahmininin ardından Emre Aydın; “Benim beş tahminimden üçü yanlış çıkar, çok ciddiye almayın lütfen” diyerek yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini de naif bir dille belirtti.

Swift Sizlere Ömür

Başarılı şarkıcı Emre Aydın “Swift sizlere ömür” diyerek attığı tweet’e ek olarak, FED’in para politikaları ve küresel resesyona dair öngörüleri de topluluk tarafından ilgiyle takip ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x