Yükleniyor...

Velo Labs, Stellar (XLM) Ağında Çalışan Interstellar İle Birleşti

CP Group destekli bir protokol olan Velo Labs, Stellar (XLM) ağında çalışan Interstellar ile birleşti.

handshake

CP Group destekli bir protokol olan Velo Labs, Stellar (XLM) ağında çalışan Interstellar ile birleşti. Interstellar’ın CEO’su Mike Kennedy ve CTO’su James Wu, artık aynı görevlerini Velo Labs’te yürütecekler.

Interstellar, 2018 yılında iki kripto girişimcisi Adam Ludwin ve Jed McCaleb’i bir araya getiren bir Stellar girişimi olan Lightyear.io tarafından satın alındığında kuruldu. Jed McCaleb daha sonra Stellar’ın kurucularından birisi oldu.

Firmalar henüz birleşmenin ayrıntılarını açıklamadılar. Ancak anlaşmayı yakından takip edenler, Velo Labs’in Stellar’da çalışan blockchain tabanlı havale ağını geliştirmek için Interstellar’ı dokuz rakamlı bir anlaşma ile ABD doları cinsinden satın aldıklarını söylüyor.

Fortune Magazine’in sahibi olan ve dünyanın en büyük holdinglerinden birisi olan Charoen Pokphand Group’u kontrol eden Chearavanont ailesinin oğlu Chatchaval Jiaravanon, Velo Labs ve Lightnet’in başkanı olarak kalacak. Jiaravanon konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Bu duyuru, Interstellar ile uzun süreli ilişkimizde son derece önemli bir nokta. Tek bir şirket olarak birlikte çalışmak, Velo Labs’in ekosistemini hızla genişletmemizi ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyacını karşılamamız için protokol üzerinde yeniliklere devam etmemizi sağlayacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner