Yükleniyor...

Vitalik Buterin sinyal verdi: Bu coin ATH yaptı!

Birkaç saat önce yapay zeka ve kripto paralar ilişkisi hakkında blog yazısı yayımlayan Vitalik Buterin, ismini geçirdiği bir projeyi zirveye taşıdı.

vbuterin

Birkaç saat önce yapay zeka ve kripto paralar ilişkisi hakkında blog yazısı yayımlayan Vitalik Buterin, ismini geçirdiği bir projeyi zirveye taşıdı.

Kendi blog hesabında çeşitli içerikler yayımlamaya devam eden Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin, bugün yayımlamış olduğu yazısında bir projeyi ATH’ye taşıdı. Yapay zeka ve kripto endüstrsini kaleme alan Buterin, bahsetmiş olduğu bir konu başlığında Bittensor’dan (TAO) örnek vererek yüzde 11’lik bir artışı tetikledi. Birkaç gündür yükseliş yönlü hareket eden TAO, Buterin’den aldığı destek ile birlikte

Bittensor (TAO) örneklemesi pariteyi ateşledi!

“Oyunun amacı olarak yapay zeka” adlı konu başlığında Bittensor’un bu kategoriye dahil olduğunu belirten Ethereum kurucusu, TAO’yu direkt olarak ön plana çıkardı. Bu gelişme öncesinde de yukarı yönlü hareketini sürdüren TAO daha fazla talep görerek, yeni ATH’ye imza attı. Bunlara ek olarak henüz Binance‘te yer almayan TAO, olası bir listeleme duyurusu eşliğinde çok daha geniş kitlelere kendisini tanıtacak gibi görünüyor.

Ekran Resmi 2024 01 30 15.51.36

Yalnızca bir hafta önce 234 dolardan işlem gören TAO bugün itibarıyla 450 dolara dayanarak yüzde 92’lik bir artış ortaya koydu. Piyasa değeri açısından 2,75 milyar dolara ulaşan popüler coin’in hacmi son 24 saatte yüzde 221 yükseliş sergiledi. Yapay zeka bazlı kripto paraların yıldız adaylarından biri olarak görülen TAO şiddetli fiyat hareketleri ve Buterin desteğiyle ön plana çıkmaya devam edebilir.

Ekran Resmi 2024 01 30 15.52.49

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner