Yükleniyor...

Winklevoss İkizleri, FED’in Bitcoin’i (BTC) Güçlendirdiğine İnanıyor

Winklevoss ikizleri, son on yılda oldukça büyük bir yükseliş gösteren Bitcoin'in (BTC) hala en az 10 kat artmaya eğilimli olduğunu iddia etti.

winklevoss

Winklevoss ikizleri, son on yılda oldukça büyük bir yükseliş gösteren Bitcoin’in (BTC) hala en az 10 kat artmaya eğilimli olduğunu iddia etti.

2021 Bitcoin konferansı sırasında Anthony Pompliano ile konuşan Gemini kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss, hala Bitcoin sahibi olduklarını ve en azından fiyat 500.000 dolara ulaşana kadar bekleyeceklerini belirttiler. Ek olarak ikizler ABD dolarının bir “shitcoin” olduğunu söylediler.

Winklevoss ikizleri 2012 yılında büyük miktarlarda Bitcoin satın alarak, Bitcoin’i benimseyen en ünlü kişiler arasında yer alıyorlar. Konferans sırasında kardeşler, varlığı ilk satın aldıklarında değerinin 100-130 dolar bandında yer aldığını ifade ettiler. İkizler o günden bu yana varlıklarının USD ölçüsünden büyük bir değer kazandığını görmelerine rağmen, ellerindeki parayı yakın zamanda elden çıkarmayı planlamıyorlar. Onlara göre Bitcoin 500.000 dolar seviyesine ulaşabilir.

İkizler Bitcoin’in bu denli yükselme eğilimi olduğunu çünkü altının daha iyi bir versiyonu olduğunu ifade ettiler. Wall Street ve diğer kurumların Bitcoin alanına girmesinin ana nedeni olarak COVID-19 pandemisini ve hükümetlerin eylemlerini özetlediler. ABD dolarını “shitcoin” olarak adlandıran ikizler. FED’i “Bitcoin’in en büyük destekçisi” olarak nitelendirdiler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner