Yükleniyor...

XRP’nin Her Fiyat Hareketini Önceden Bilen Analist Yeni Öngörüsünü Paylaştı

Ripple (XRP), 2019'un Aralık ayında tüm kripto piyasasını şoka uğratmış ve 0,17 dolara kadar düşmüştü.

XRP Ripple

Ripple (XRP), 2019’un Aralık ayında tüm kripto piyasasını şoka uğratmış ve 0,17 dolara kadar düşmüştü. Fakat yeni yılla birlikte en düşük seviyesinden neredeyse yüzde 100 yaparak 0,34 dolara kadar dayandı. Yazım sırasında en büyük kripto para birimi 0,33 dolar seviyesinde işlem görüyor.

2019 Yılında Ağır Kayıplar Verdi

Ripple kan kaybetmeye devam ettikçe çoğu trader popüler kripto paradan ümidini kesmeye başlamıştı. Hatta 2019 yılında yaşanan yüzde 50’lik düşüşün sonun başlangıcı olduğunu ve daha düşük seviyelerin görülebileceği tahminlerinde bulunanların sayısı azımsanamayacak düzeydeydi.

2020’de büyük bir ralli yapan XRP, olumsuz görüş bulutlarını dağıtmakla kalmadı analistlerin düşüncelerini de olumlu yönde değiştirdi. XRP için son derece hassas olarak yapılan analizler en büyük üçüncü kripto para biriminin yakında daha da yükseleceğini gösteriyor.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayının başlarında kripto para analisti Magic, TradingView’de kapsamlı bir XRP analizi paylaşmıştı. Trader, analizine aşağıdaki grafiği iliştirmiş ve kripto para biriminin gelecekte nasıl işlem yapmasını beklediğini açıklamıştı.

Magic’in bakış açısına göre, XRP, son birkaç yıldır varlık için önemli olan alt mavi eğilim çizgisine ulaşana kadar düzeltmeye devam edecekti. Analist, özellikle altcoin’in ulaşacağı dip olarak 0,16 dolar seviyesini işaret ediyordu.

Analist daha sonra, 0,16 dolara düşen kripto para biriminin, Şubat ayına kadar yüzde 100’den fazla artarak 0,34 dolara yükselebileceği öngörüsünde bulundu ki bu öngörüsünde de haklı çıktı.

“1 Dolara Doğru İlerliyor”

XRP’nin geldiği seviyeden geriye doğru bakıldığında analist şaşırtıcı bir şekilde 75 gün boyunca kripto para biriminin her fiyat hareketini doğru bir şekilde öngörebildi.

Magic şimdi kaldığı yerden devam etmek ve XRP’nin geleceğini öngörmek için yeni bir analiz paylaştı. Usta analist, popüler altcoin’in önümüzdeki ay yüzde 30’luk bir düşüş yaşayacağını, ardından 2020 yılın Eylül ayına kadar 1 dolara ulaşmak için yüzde 200 ila yüzde 300’lük bir ralli yapacağını düşünüyor.

Her ne kadar ilk bakışta inandırıcı gelmeyecek olsa da, Magic, analizinin doğruluğuna tam olarak inanıyor. XRP topluluğunun 1 dolardan daha yüksek seviyeleri beklemesi sebebiyle analistin bu hedefi kulağa hiçte imkansız gibi gelmiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner